Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek megvalósítható?

Szerintetek megvalósítható?

Figyelt kérdés

Itt van a tél, megjöttek a hidegek.

Az ember ilyenkor lecseréli az autója gumiját télire.

Ugye ilyenkor a gumis friss levegővel fújja fel a gummancsokat.

Azt ugye mindenki tudja, hogy az autógyártók minden grammon spórolni próbálnak a károsanyagkibocsájtás csökkentése miatt.

Én is gumicsere előtt állok, így hát arra gondoltam, kreatívkodok kicsit.

Így hát az az ötletem támadt, hogy a gumis szakit megkérném, hogy mikor felpumpálja a gumikat, ne friss levegőt pumpáljon bele, hanem héliumot. Ezzel csökkentve a tömeget, a kocsi tömegét, ugye a hélium köztudottam felhajtóerővel működik, a gumi hangja is vékonyabb lenne, nem olyan öblös, mint a friss levegővel lenne feltöltve. Gondoljunk csak a hélium belélegzésére, ott is milyen vicces hangja lesz az embernek tőle.

A kocsi tömege csökkenne, a gördülési ellenállás és a zajszennyezés csökkenne, a fogyasztás is kedvezőbb mértékbe mozdulna el, na meg persze a környezetszennyezés is csökkenne, nem szennyeznénk a friss levegőt gumiszagú levegővel.

A szomszéd meg irigykedhetne, mikor jönni találna az 1000- es swiftjével.

Szerintetek megvalósítható? Nem fog a gumis úgy nézni rám, mint újkapú a borjúra, mikor megkérem, hogy héliumot pumpáljon a gumikba?

Más is csinál ilyet, vagy az én önnálló ötletem ez, amit akár le is védethetnék, hogy a saját szellemi termékem lehessen?


2021. okt. 23. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fog a gumis úgy nézni rám, mint újkapú a borjúra, mikor megkérem, hogy héliumot pumpáljon a gumikba?"


áááááá dehogy! nyugodtan mond el neki is ezt.

2021. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak héliummal fújom a gumit. Nem újdonság amit szeretnél.
2021. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Megvalósítható, csak éppen semmi eredményt nem hozna. Gondolod, hogy majd az autógumi is elrepül vagy talán könnyebb lesz az autód? Mellesleg pár nap alatt lapos lenne, mivel a kisebb héliumatomok könnyebben távoznak a gumin keresztül, mint a levegő részecskéi. Röviden: semmi értelme
2021. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Gyenge trollkérdés...
2021. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csaxólok hogy kb annyit érsz el vele mint azzal ha nem zabálod magad tele utazás előtt.
2021. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..


Csak ennek az unatkozó trollnak a kövi kreálmánya a kérdés, nem kell komolyan venni.

2021. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Ha beszállás előtt nem ittad volna meg azt a felest, többet könnyített volna a kocsin.

És a mi sorsunkon, mert akkor talán nem írod ezt ide és nem olvassuk el.


Anno az úr, mikor emberekkel telepítette be a Földet, sószóróból szórta őket. Egyikből az okosakat, másikból a hülyéket.

Csak a hülyék szórójának közben leesett a kupakja.

Ez volt a történelem első és egyben legsúlyosabb következményű "upsz" eseménye.

2021. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!