Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért ment át a csirke az úton?

Miért ment át a csirke az úton?

Figyelt kérdés

Erre mi az eredeti válasz?

Vagy ebben az a vicc, hogy mindenféle emberek mit mondanának erre?



#út #csirke #cross #Miért ment át a csirke az úton
2021. okt. 31. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az igazság odaát van.


igen ebben az a vicc, hogy mindenféle emberek mit mondanának erre.

2021. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

-mintha mise történt volna

-mintha nem történt volna semmi

-mivel az út túloldalán van dolga

-csak,mer' át akar jutni.


meg itt is van mégegy ilyen

[link]


amúgy má' rájöttem; hogy nem minden válasz passzol, amit oda fölírtam saját kútfőből. :) amik így eszembe jutottak voltak már ilyen mondatok, kivéve a legalsó. :) mer az tényleg saját. de TÉLLEG. :)

2021. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*mármint ,legalábbis, ilyen formában :)
2021. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt ővele beszéld meg.! ne itt kémkedj utána! xd


de én nem tudom, én ezt nem ismerem, az alapviccet, ha van ebből. :)

:) :)

2021. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Papp Laci: Melbourne-ben az amerikai csirke hiába kakaskodott, kapott egyet a begyére, egyet meg a csőrére és átszédelgett a túloldalra, mielőtt hanyatt esett.

Bálint gazda: Ha a föld alá vakondhálót húzunk, a fákra meg madárhálót terítünk, akkor megmarad a termés és a kártevők, meg a madarak - beleértve a csirkéket is - legfeljebb az úton juthatnak át a túloldalra

Maszud, tálib vezető: Az amerikai keresztény csirke átröppen a túloldalra a mellé hajított kézigránáttól.

Putyin: A Navalnij nevű ellenzéki csirkét sikeresen hazacsaltuk az üt túloldaláról, mert imádja a novicsokos búzát reggelire.

Julius Caesar: Csak az a vakmerő csirke mondhatja el, hogy veni, vedi, vici, amelyik nem csak az úton, hanem a Rubiconon is átkel.

2021. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!