Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Győzőék csináltak másik...

Győzőék csináltak másik kérdést? Ha igen, akkor melyik az? Tudom, hogy nem Győzőnek hívják, de így rá fognak ismerni, akik tudják, hogy miről van szó.

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 04:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Wut. ?
2021. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy gimnazista korú fiú tett fel egy kérdést itt, a gyékán régebben. Nem is tudom, hogy mikor, talán 1 vagy 2 éve?!

Az volt a lényege, hogy rekordot döntsenek a hozzászólások számával. A rekordot - úgy tudom - megdöntötték, de végül az egész kérdés az összes kommenttel együtt törölve lett. :/

Amíg viszont élt a kérdés, addig egy aranyos kis csapat gyűlt ott össze. Persze, voltak olyanok is, akik szemétkedni jártak oda, de volt egy mag, akik nagyon jól elvoltak egymással.

A Győző név pedig azért került a kérdésembe, mert a kérdező anno azt adta meg az egyik kulcsszónak és én emiatt így neveztem őt sokszor, de amúgy természetesen nem ez a valódi neve.

2021. nov. 16. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!