Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan magabiztosodhatnák meg...

Hogyan magabiztosodhatnák meg arról, hogy szigma, béta vagy alfa -hím vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni


Ez a sok leírás képtelenné tesz, nem nem látom át, hogy szigma vagyok-e vagy alfa, béta biztosan nem mivel a magabiztosságom az egekben


2021. nov. 16. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az állatok viselkedésével kapcsolatban tanultam az alfa és béta hímekről.

A szigma még nekem is új, ezért utána olvastam. Azt írják, hogy a szigma hím introvertált, nincs szüksége külső megerősítésre, enélkül is tisztában van magával, szarik a hiearchiára, a normákra, öntörvényű, nem fogadja szívesen, ha mások mondják meg neki mit csináljon, vagy mások próbálják megmondani, hogy ki ő és hol a helye a társadalomban.

Itt jön a teszt.

Előbb azt döntsd el, hogy állat vagy-e.

Ha igen, akkor mehetünk a következő kérdésre, ami eldönti, hogy alfa, vagy szigma vagy.

Szükséged van-e a magabiztosságodhoz, státuszodhoz külső megerősítésekre és fontos neked a hiearchia?

Ha igen, akkor alfa vagy. Ha nem, akkor szigma.

2021. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vonjál recirpokokt; és utána szinusz,
2021. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!