Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Léteznek "magyar-viccek?

Léteznek "magyar-viccek?

Figyelt kérdés
Környező országokban, vagy ahol kisebbségben vagyunk, hallani-e olyan vicceket, amelyek a magyar tulajdonságokat figuráznak ki?
2021. nov. 18. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, volt köztük pár kiváló!


A Romanian tells a Hungarian a joke


Romanian: - Wanna hear a joke?

Hungarian: - Sure.

Romanian: - Transylvania.

Hungarian: - I don't get it.

Romanian: - And you never will.

2021. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a világháború után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván.

- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzőkönyvbe vennék-e.

- Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam...

A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar:

- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

Megint kérdik, jegyzőkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja:

- Nem kell, csak úgy mondtam...

A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt:

- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad:

- De hiszen akkor mi még itt sem voltunk!

Mire a magyar:

- Na, ezt vegyék jegyzőkönyvbe...

2021. nov. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!