Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért tervez ilyet? (többi lent)

Miért tervez ilyet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam Mucuskát, a hullámos papagájomat. Még kis picike, azt mondták hogy még nem tanították beszélni. Én már elezdtem, tegnap óta már tanítottam neki valamit de nem láttam eredményét . aztán este azt hallottam hogy valamit elkezd motyogni magában. Közelebb mentem csöndben és hallottam hogy azt tervezi hogy el akar szökni tőlem. :S már azóta rágja a ketreecét és nemtudom mit csináljak vele. megbeszéljem vele a dolgot? egyáltalán érteni fogja? félek, hogy nem, és ellenem fordul és bántani fog. miért tesz ilyet? :( :( segítsetek!
2010. szept. 4. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
menjél aludni h*lyegyerek.
2010. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez most vmi vicc, fiam?:DDDxdd xDDDD
2010. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
küüd e" a bótba 10 deka szalamiééér
2010. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon erős foga van és sikerül átrágnia a kalitkát,akkor első dolga lesz,hogy elrepül a rendőrségre és feljelent , személyes szabadság korlátozásáért.Úgyhogy,ne nagyon taníts meg beszélni.
2010. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy járhatsz, mint a többi fanatikus "ál-állatbarát." Betesznek mindenféle oda nem való állatot (hörcsög, malac, nyúl, patkány, papagáj stb.) a szűk ketrecbe és azt hiszik, hogy azoknak a szerencsétleneknek ugyanolyan jó életük van, mint az őket nézegető, becézgető, gyömöszölgető rabtartóiknak. Egyszer fellázadnak a kis rabok és akkor jaj nektek... :XD
2010. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon félek tőle megfenyegetett hogyha nem engedem ki akkor éjjel ijesztegetni fog. :'(

micsináljak vele????

ha a közelébe megyek akkor elkezd rikácsolni. vissza se tudom vinni az állatkereskedésbe, már az egész család fél tőle. HELP!!!!

2010. szept. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!