Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Soha nem fordult még elő...

Soha nem fordult még elő ilyen velem. Miért megy össze?

Figyelt kérdés

Anyu mondta, főzzek magamnak ebédet, ha éhes vagyok. Nagy lány vagy már, és neki most sürgősen műkörmöshöz kell mennie. Van neki saját, de nem mondta, miért akar helyette műkörmöt.

Szóval mondom, akkor álljunk neki főzni. Illetve csak én, mert a nővérem hülye hozzá, az öcsém meg úgysem kap belőle, mert irigy és szekál folyton.

Megtöltöttem egy fazekat vízzel. Anyutól láttam, hogy így kell. De nem tudom, meddig kell maradnia, hogy puha legyen. Na mindegy csajok, még hagyom, de már egészen összement.

Ha mutatok róla képet, segítetek, hogy már jó vagy főzzem tovább?


2021. dec. 17. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A kiszáradástól, a viz elpárolgásától ment össze, szóval tölts még bele vizet!
2021. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azt meddig főzzem? Meg nem fog nagyon megpuhulni az amit már órák óta főzök, ha most nyerset teszek hozzá?
2021. dec. 17. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Az élet telisteli van ilyen rejtélyes dolgokkal, ha majd nagyobb leszel, akkor látni fogod, hogy a férfiak kolbásza is érthetetlen módon gyakran összemegy.

A leveshez sok sót kell rakni és ha tészta is van benne, akkor kell rá sajtot szórni.

Leghelyesebb, ha követed a tanácsom, a 'Mindenből egy kicsit bele leves' roppant érdekes variációkat adhat, izgalmas ízekkel és élvezheted a kellő döbbenetet, de ha nincs kutyád, akkor célszerű az öcséddel letesztelni, hogy ehető e a gasztronómiai csoda, mert ha kiokádja, akkor tanúsíts inkább higgadt óvatosságot és inkább fogyókúrázz.

A műköröm fontos dolog, szegény maminak biztosan letöredezett kicsit, amikor ki akarta a papi szemét kaparni, mert megcsalta a szomszédasszonnyal, vagy már előre készül a kaparásra, mindegy kinek a szemét és ki tudja mi miatt, ezek valójában lényegtelen dolgok, mert az a fontos, ha kaparni kell, akkor legyen mivel.

Ha további kényes kérdéseid lennének, akkor készséggel vállalom a szexuális felvilágosításodat, amennyiben törvényi tiltás alá nem esel, de csak ha még nem rendelkezel műkörmökkel, mert jobb az óvatosság.

2021. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az öcsém már nyugdíjas, nem tudja megrágni a levest.

Dobó István is már mondogatta neki, hogy De megvénültél Áron. De meg vénültél.

2021. dec. 17. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te világosíts fel engem szexuálisan, mert én még fiatalember vagyok a hatvanvalahány évecskémmel.

Dobó azért mondta, mert az öcséd kiejtette a Jumurdzsákot a fogai közül, amikor a győzelmi táncot járta, pedig a honfoglaláskor még egy fehér lovat is tudott cipelni, patkóstul, lószerszámostól, de ne keseredj el, főzzél neki slambucot bugyurkával, az nyögvenyelős.

A nővéredet nem Évának hívják? Tudod, aki ott volt a világ teremtésénél?

2021. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De,de! Almát árul a piacon. Onnan lehet felismerni, hogy hosszan kígyóznak a standjánál a vevők. Mindenki az ő almáit akarja.
2021. dec. 17. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Az jó, ha kígyóznak, mert akkor már lesz rétesed, akkor van baj, ha rétesed van, mert akkor kígyó lesz belőle.

(tekeredik a rétes, kigyó akar lenni...)

2021. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A te almáid is meg lehet kóstolni? Vennék egy párat.
2021. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy pár van csak.
2021. dec. 17. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyi pont elég, azt meg ne főzd, én készséggel megveszem, nagy becsben fogom tartani életem végéig.
2021. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!