Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz a hír, hogy a Telekom...

Igaz a hír, hogy a Telekom megvette a GyakoriKérdések moderátorait?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Literre.
2021. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, és azóta rabláncra kötve követ törnek a telekom rézbányájában :)
2021. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk is van, amilyen reklámjaik vannak, nem ártana kicsit moderálni őket.

Megjegyzem nekem is szükségem lenne egyre, mert nem mindig tudok illedelmesen viselkedni és a lakásomban lévő rendetlenséget is lehetne kicsit jobban moderálni, vagy az ingeim vasalatlanságát és hm, még szexuális igényeim is lennének, amit egy házi rabszolga hatásosan moderálhatna, de nem, nem és nem, hiába is tanácsolná valaki, hogy nősüljek meg megint, az nem jó, mert akkor már én lennén a rabszolga, a házi moderátor, így csak küszködjön a Telecom velük, én maradok inkább moderálatlan, néha kissé goromba, vagy troll fickó, mivel a trollkodás élet, erő, egészség és még szórakoztató is néha ebben az unalmas világban, ráadásul szegény moderátorok létét is biztosíthatja, mert minek kellenének, ha nem lenne kit moderálni?

2021. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak valami rémhír lehet. Eleve nem is lehet megvásárolni a moderátorokat, mert az értékük felbecsülhetetlen!
2021. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hun_74 ***** válasza:
68%

A hír természetesen nem igaz!



A Telecom igazgatósága.

2021. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!