Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Győriek! Ez a történet valóban...

Győriek! Ez a történet valóban igaz volna?

Figyelt kérdés

Bátyám mesélte, aki kollégista győrben, hogy múlthétvégén ahol voltak kocsmában ott mesélte a tulajdonos, hogy mielőtt övé volt az üzlet, ők is ide jártak inni, és egyszer annyira részeg volt hogy az utcán parkoló autókat összehugyozta, és amikor az egyik ottlakó meglátta a fiatalembert, zacskózott ürülékkel kezdte dobálni az emberünket. Amikor a srác barátai meglátták az esetet, nem hagyták annyiban, és ők is ugyanilyen módon válaszoltak a dobálózó illetőnek, persze nekik nem állt módukban zacskót szeretni, így a székletet anélkül kezdték dobálni, úgyhogy a fal, meg gyakorlatilag az utca azon része tiszta sz@r meg hugy lett. Amikor a többi ember kijött a szórakozóhelyről, mindenki nekiállt hányni mert annyira gusztustalan látvány fogadta őket, és véletlenül odahánytak a kapubejáróba, és amikor az egyik felbőszült lakos lejött, véletlenül megcsúszott a hányáson, beverte a fejét és kiloccsant az agyvelője. Aztán mindenki elkezdett verekedni.


Na nekem most annyi kételyem van ezzel kapcsolatban hogy elég fura nekem ez a történet, pl abból a szempontból hogy győrben az emberek nem az utcán szoktak parkolni, hanem a gangra beállnak az autóval.

Ez mennyire jellemző győrre hogy ott ilyesmi megtörténik? Reális lehet, vagy a báytám csak ugrat?



2022. jan. 17. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Bátyádat nem Andersennek hívják véletlenül? :D
2022. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak simán az utcán parkoló autók is.Rengeteg helyen.

De én győriként még senkit nem láttam zacskó sz.rral mászkálni hogy hátha szükség lesz rá valakit meghajigálni vele... Meg a kocsmába lévő emberek se sz.rral járnak vedelni hogy tudjanak vele dobálózni.Vagy ott helyben mindenki pont termelt hatalmas sz.rmennyiséget,vagy hogy gondoltad? :D

Nem beszélve arról hogy az első jelenet után kihívták volna a rendőrséget,és nem fajulhat el addig,mint amit leírtál.

2022. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben, szóról-szóra igaz.
2022. jan. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, a Babilon csehóban egy ember berúgott és az arcába hányt a csaposnak, erre pedig az is okádni kezdett, lehányta a vendégeket. Na erre a vendégek szerteszét szaladtak, de közben csak úgy ömlött belőlük a hányás, lehánytak mindenkit, akik az útjukba kerültek és azok is amerre csak jártak, lerókáztak mindent, amikor már bokáig ért a városban a csanda, akkor a külföldiek hazamenekültek a városból és otthon is hánytak egyfolytában, így nem is kellett sok idő, az egész bolygót beterítette a hányás, még az angyalok is okádtak, sőt, az Isten is rókázott, rókázott hetekig és úgy tűnt, ezt már semmi sem tudja megállítani, de szerencsére ő legalább mindenható, ezért erőt tudott venni magán és nekilátott kitisztítani a Földet, erre mondják a tanulatlanok, hogy özönvízet küldött reánk, nem, erről szó sincs, csak a hányást mosta le a bolygóról, muszáj volt megtisztítani valahogy, mert már a Himalája magasságában járt a hányás, még az állatok is okádtak, még jó, hogy sikerült lemosnia, megjegyzem ez akármikor megint megtörténhet, főleg szilveszterkor, vagy nyár végén szüret idején, így a győriek roppant szerencsések voltak, kétség sem fér hozzá, hogy igaz a hír.
2022. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg nem igaz. De amúgy mit keres Somogy megye a kulcsszavak között?
2022. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
"Én ott voltam Gandalf! Láttam... "
2022. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2022. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös!

Mit keres Somogy megye a kulcsszavak között?

A Moson lehányva, hát elindult Somogyba.

2022. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!