Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Amikor a Szörny Rt.-ben Mike...

Amikor a Szörny Rt.-ben Mike Wazowski becsukja a szemét, akkor kacsint vagy pislog?

Figyelt kérdés
Már 4 napja nem tudok aludni emiatt a kérdés miatt. Lehetséges az is, hogy néha ez, néha az, de akkor hogyan külömböztessem meg? És a többi karakter honnan tudja, hogy mikor mi? Tudják egyáltalán? Ezt a kérdést akárkinek teszem fel nem tudja, ezért gondoltam, hogy kiírom ide. Van köztetek esetleg Szörny Rt. karakter?

#Szörny Rt. #Mike Wazowski #Látszikhogyrengetegidőmvan
2022. jan. 26. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szörny Rt karakter, de szerintem az időtartamból lehet megállapítani. Meg ha közben cinkosan néz, akkor tuti kacsibt, de ha nem változik az arckifejezése, akkor pislog
2022. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem tud kacsintani, ahogy sokan mások 2 szemmel sem képesek rá. :D
2022. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy úgy kacsint, hogy csak a szeme egyik oldalát csukja be
2022. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Ha becsukja a szemét, honnan lehet tudni, hogy cinkosan néz?


Egyébként köszönöm! mostantól figyelni fogom az időtartamot, az arckifejezés, és azt, hogy mikor csukja be csak a fél szemét!

2022. jan. 26. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de Smucili biztos nedvesedik tőle
2022. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!