Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az eddigi legviccesebb...

Mi az eddigi legviccesebb dolog, ami történt veletek életetekben? : DD

Figyelt kérdés
Vagy esetleg kínos,amin ma már csak nevettek.Tanár-diák aranyköpések,osztálysztorik is jöhetnek : )) Akármit szívesen veszek : DD
2010. szept. 10. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Az h neked válaszolok XD
2010. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
történt már sok, de most nem jut eszembe egy sem. meg már sokat is elfelejtettem szerintem :(
2010. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

leszidtam jól egy bunkó oszttársamat msn-en keresztül és végül kiderült hogy az anyja ült a gépnél :D

meg volt még sok csak most nem jut eszembe xD

2010. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez volt a legviccesebb, de most ez jutott eszembe:

Órán a Pataki nevű osztálytársam állandóan kirakta a lábát a padok közti közlekedőbe (190 cm magas volt), a tanár meg ugye fel-alá sétált. Aztán egyszer rászólt: Pataki, pata be!

2010. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ikszdé xD ***** válasza:
67%

Az msn-esen meg a pata be-n nagyon jót nevettem! xD


A Story: Az oszink mondott valamit oroszul amit az osztály zöme nem értett xD

Én meg mondom neki: egészségére! Olyan hamar történt xD

Rámnézet, és valósággal szúrt a tekintete xD

2010. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ezek jóóóóók : DD (Y)
2010. szept. 10. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hát most ez jutott eszembe:

Ha valaki 5-ös akar lenni töriből annak erősen nyalnia kell a tanárnak.Egyszer 2 oszt társam megkérdezte kint a folyosón hogy miért segitek a töri tanárnak.Lassan elmagyaráztam nekik hogy muszáj ha jó akarok lenni nála.És ki jelent meg a hátam mögött?A kedves töri tanár.

- Csókolom, Kati néni!Segithetek?

Azok meg döltek a nevetéstől.Szerencsére a tanár nem hallotta..:D

2010. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gyufikaaa ***** válasza:
100%
Felelsz vagy merszet játszottam haverokkal...Az volt a feladatom,hogy vegyem le a boxerem,húzzam a fejembe,és rollerozzak végig az utcabálon :D (persze felöltözve,csak a boxer volt a fejemen...)De sztem az egész falu előtt leégtem :D
2010. szept. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
én táborban voltam és velünk szemben egy dzsúdós tábor volt egyszer kimagyek levegőzni éjszaka.megcsúszok és bele a sárba.hallom jön valaki felnézek látom hogy az 1-ik dzsúdós felállok az meg elszaladt azt ordítva hogy jjjjjjááááááááájjjjj egy zombiiiiii
2010. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó ez mekkora (Y) : DD
2010. szept. 12. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!