Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az vaj ha kisimogatják a...

Az vaj ha kisimogatják a kócos fúrtjeim? Vagy begyújtom az öregekkel begyújtom a gázlámpa égőt? Vagy elkezdek világosítani? Kenőcsöt gyártók a ludira? Kiderült, amikor bementem az ajtón bolondok házának kulcsát kerestem?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megy a kaktuszültetés, van borotválkozásom is. Múltkoriakban úgy kipetyeztem a fényes tojást. Benőt a pillám rolytos fanszőrzettel. A pöttyöktől elkezdtem a kaktuszrúdiékkal világítani. Vettem a fára egy egész láda kaneszten kombit.

#Kis megoldások Obi
2022. febr. 6. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Bélelt a fülemben répusztoni. A plébános bátyi alám öntötte a sekredtyét, azt mondta fixuljak ki.
2022. febr. 6. 14:28
 2/9 A kérdező kommentje:
Bevoltam zárva egy szociális otthonba de kiderült, hogy fejlesztették az iq-kat szérummal.
2022. febr. 6. 14:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Kosaraztak a bérleti szerződésen aztán a menetük közben belecsúszott a répa a fülembe. Rossz lyukba ment. Becsengettem a szociális otthonba a vaku után, mert megkérdezték otthon vagyok-e?
2022. febr. 6. 15:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Fekete hosszú hajú meg talált egy szállást, amire rá volt rajzolva egy kazalos ól. Ott foglalhatom el az új lakhelyem a ganéjban. Neki meg hajsütővas készlete van, meg kell a porszívó is benő mindent. Múltkoriakban bementem a hajszálal akasztott ki a kilincsre. Azt mondta ilyen makkegereket mint én, nem fogad el ilyen Cini Minissel.
2022. febr. 6. 15:15
 5/9 Mansour ***** válasza:
Mikiegér jáccóterére mennyél ki, de zsákostul. Ott majd rendbe rakják a pálcikával kipettyezett, tartóshullába göngyölített fülkagylóidat. Csak ne nagyon kallantyúzd rá a bakter gallérjára a borotvahabbal kent betonkoloncot, mert akkor balra húz el. De akkor már a mosószappan is beleng hátulról, és nem fog leérettségizni a házmester középső fia. Pedig rajta múlik a világegyetem sorsa, meg hogy lesz-e még 10 év múlva cipókanál. Neked viszont jót tenne egy búvárszivattyú, felpolcolva, akadálymentesítve. Az ember mindig tanul valamit, pedig a sajt is lent maradt a lépcső alján. Nem piros, de legalább belátható, hogy hébe-hóba antikoaguláns.
2022. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor sikerült X-men ből Clyclops kiégetni a rajzoló makkos egeret.
2022. febr. 6. 20:27
 7/9 Mansour ***** válasza:
Akinek akkora a makkja mint az egérnek, nem kovácsolhat nagyratörő terveket. Részemről én maradok a kovácsoltvas kerítésnél. Legalább nem mondhatják, hogy vaskalapos vagyok, a kerítésben van az összes. Összehordott már a szél ezt-azt, monitorokat, járógipszeket, fóliázógépeket, ilyesmit. Erre nem gondoltam, amikor a röntgengépet vásároltam, pedig mondták, hogy az a sok almalé nem járja majd át a réteket és a korrektúrapéldányokat. Azt is mondták, hogy nem fog elférni a garázsban, mert sárgán villog. Kár, hogy nincs garázsom, akkor tényleg nem férne el. Én már lemondtam az ilyen örömökről kedden, megelégszem néha egy kockasajttal és a hörcsögök maradékával. Úgyis az van mindig, amit az ablakra kennek.
2022. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mansour ***** válasza:
Beleolvadt a krumpli a háztartási bolt sötét hátterébe, ezért nem tudtak ma előjönni a fókák, így ma nem is tudok írni. Ja, hogy most írok? Észre sem vettem magamon, kár hogy a vízvezetékszerelő mindig észreveszi. Azért rossz ez most így, mert a hörcsögök annyit telefonoznak, hogy az már a tapéta rovására megy. De nem foglalkozok már ezzel, van nekem rosszabb dolgom is. A kekszről nem is beszélve. Persze, nem is beszél róla senki, sejtettem, hogy ez lesz... Mikor fogják már fel, hogy festékesvödörrel nem lehet???
2022. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most vagy én vagyok teljesen hülye vagy mindenki más, mert én ebből egy szót se értek.
2022. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!