Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok! Ti mért kelletek a...

Lányok! Ti mért kelletek a fiúk többségének? Mindenki! Mi értelme van a párkapcsolatoknak fiatalon?

Figyelt kérdés
Csúnyák vagytok, nem szeretlek titeket. Nekem ugyan nem kell barátnő. Egyedül az tetszik, ha megbántottalak benneteket és szomorúak vagytok. Nem kelletek nekem. Undorító a szerelem, undorító a párkapcsolat. Eleve ki az, aki szerelmes akar lenni? A fiatalok közti szerelem rossz. Nekem sem volt még soha párom. Az embert kerülgeti a hányinger a fiatalok csókjelenetektől, ölelésektől, mindenhol, már az utcán is. Minek kell szerelmesnek lenni fiatalon? Annyira undorító...

2022. febr. 13. 00:00
 1/7 anonim válasza:
82%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2022. febr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi van? Ez egy komoly dolog.
2022. febr. 13. 00:08
 3/7 anonim válasza:
87%
Na látod, ezért baj, hogy bezáratták az elmegyógyintézeteket Magyarországon!
2022. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem lőtték még fel a pizsit?
2022. febr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Az ösztöneik állattá aljasítják őket, nyalják egymás szája szélét aztán összedugják a pisilőiket fúj de undi 🤮
2022. febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
😂😂😂😂😭😭😭💀💀💀💀
2022. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért tették át a kérdésem a humorba? Én ezt teljesen komolyan kérdeztem.
2022. febr. 13. 12:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!