Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit adjak enni a krokodilomnak?

Mit adjak enni a krokodilomnak?

Figyelt kérdés

A, Kiszel Tüncikét egészben.

B, Az anyósomat élve.

C, Az anyóst félig agyon verve.

D, A Köcsög Jóskát a szomszédból. (Már megint beszólt reggel, hogy mikor adom be az állatkertbe ezt az undorító hüllőt)

E, Nyers húst.

F, Tudja a f*szom.

G, Elegem van a krokodilos kérdéseidből.


2010. szept. 11. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem krokodil tápot. Az enyémnek tegnap vettem az Auchanban, a hétvégén akciós. Van natúr, lite és extra fűszeres. Az enyémeket (6 db krokodil van a kádamban)a lite-tal etetem, mert elcsapták a gyomrukat az anyóssal, úgyhogy a boszorkányt nem ajánlom ;-)
2010. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mondanám hogy Kiszel Tüncit mert akkor az egész világ jól járna xD viszont nem biztos hogy a Krokodilnak van hozzá gusztusa :D

Anyósnál csak te jársz jól viszont tönkremenne a házasságod és a feleséged megölné a Krokodilt na meg a Krokinak gyomorrontása lesz az öreg rágós hústól szóval ez is kilőve.

Jóskát azért ne mert ha megtudja a hatóság akkor főbe lövik a Krokodilt téged meg megbilincselve elvisznek.

szóval szerintem nyers hús. vagy ha valami frisset akarsz vegyél 1 élő csirkét! :)

2010. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A saját farkát kis adagokban! Vagy így a GYÍKok táplálkoznak?:D
2010. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
C, G !!
2010. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugorj be hozzá te!
2010. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem te döntöd el, ha ennyire szereted, amit/akit ő választ...

Ne éheztesd sokáig!!;)

2010. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kiszel tüncit, fekete pákót és sp-t odaadnám neki, de félnék hogy elrontja a hasát :( :D
2010. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!