Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki leírná nekem azt a...

Valaki leírná nekem azt a viccet, amiben arról van szó, hogy a barna nőt kivel csalja meg a féjre?

Figyelt kérdés

szval azthiszem megy a buszon haza és feljön egy másik nő a kata vagy ki ... és logikusan végigviszi, hogy megcsalja őt a férje ezzel a nővel.


??


2010. szept. 11. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő felszáll a buszra, de a tömeg miatt nem tudja kilyukasztani a jegyét, de nagyon kéne neki mivel jön a kalauz. Elötte áll egy nő, aki viszont közel áll a lyukasztóhoz.Ugyhogy úgygondolja hogy megszólítja.

"De hogyan szólítsam le? Elnézést? Ne haragudj? Bocsánat? Hello? Szia?"Majd tovább gondolkodik.

"Ez egy szép nő. Akinél bor van. Tehát férfihoz megy. Nagyon jó nő. Tehát jó pasihoz megy. De a környéken csak két jó faszi van. A férjem és a szeretőm. A szeretőmhöz nem mehet mert hozzá én megyek. Tehát a férjemhez megy. A férjemnek két szeretője van. Cathernie és Andrea. Catherine nem lehet mert ő külfölfön van.

Tehát ő Andrea.

-Ne haragudj Andrea, kilyukasztanád a jegyemet?

-Igen persze. De ne haragudjon, honnan ismerjük egymást?


én is ismertem, még az andreára is emlékeztem, és kb beírtam googlera és kihozta :D

2010. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!:-)))

Ezt eddig nem ismertem.

(Hiába, a női logika...)

2010. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó vicc. :D Tetszik :DD
2010. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!!!!! :)
2010. szept. 12. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! :DDD
2010. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!