Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha kitör a 3. VH, szerintetek...

Ha kitör a 3. VH, szerintetek az ország " fenegyerekei" harcolni fognak?

Figyelt kérdés
Vajon Majka papa meg a Ganxta Zoli mikor ad interjút ,hogy ő harcol a hazájáért az első sorban, ahogy a színpadon is...
2022. febr. 27. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Majka papa úgy bekakilna, mint, amikor a dopi elé állt 😂 akkor aztán énekelhetné, hogy régebben más volt, a facebookon mindenki lájkolt. Aztán átváltanék olyan mirigyesre, hogy jön fel a majka ébresztő, mint a budiba dobott élesztő. A gangsztából meg jó hóhér lenne, csak itt őt vágnák először, de nem kartellbe :D
2022. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én azt várnám még, hogy a Nagy Feró is menjen. Lobogtatná a Kossuth díját, aztán az orosz úgy megkúpolná, mint én a gyerekemet a germicid c-vel mikor lázas volt :)
2022. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig olyan keményen oda szokták mondani...Szították az országot ,gyülölettel meg haraggal,irígységet ,romlást tanítottak, most meg lecsendesültek.

Most hirtelen mind hívő lett, és imádkozik a békéért mint Ronaldo :D

Pedig már várok egy olyan albumot egyiktől másiktól, hogy Ha jön az orosz , ÉN ott leszek cimmel.

2022. febr. 28. 13:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Majka még a lightos sört is reklámozná ahogy olvastam.Bizony még limonádét is kapna a fronton.Ki ne száradjon szegény...:D
2022. febr. 28. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ország fenekei biztos. 😅
2022. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!