Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A kártyafüggetlen telefonok...

A kártyafüggetlen telefonok azért kártyafüggetelen, mert független, hogy milyenszínű a bankkártyám?

Figyelt kérdés

Aranykártyám van a Erstre banknál. Ezzel vettem az iphone 13 max pro + ultra premium luxury edicion star telefonomat éjfekete szinben. Olyan fekete, hogy ejszaka nem látom, ha elő eszem érzem hála a szép kromacél uveg háznak de nem tudom megmondani h melyik kezembe van a telefon, nem látom hisz ugyanolyan mint az éj , ezért levaltottam piros színűre a készüléket azóta minden madar ide repül mert azthiszi táplálék csillog.

Szerintetek felvesznek a Showde r Clubba?


Dolgozni nem szeretek, szakmám az nincsen, enni inni, pialni, csajozni tudok, minden olyan dolgot amiért nem adnak pénzt, volt egyszer egy melohejyem de masnap kirugtak :/ aztán call centerbe probálkoztam, de az ugyfelek nem bírtak a stílusom így home officebol is kirugtak, mivel a család szerint nekem is kint a tyúkok mellett van a helyen, azóta nem home officebol, hanem home gardenbol dolgozok.

A telefont az iphone 13 max pro ultra premium luxory edition start hitelre vettem.


Szép napot jó sort jó vacsorát kívánok mindenkinek



#Telefon megadom tégla fon almafon, kortefon iphone #Nagyanyam fon, fonograf is fon mikrofon, fonógép
2022. márc. 31. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.
2022. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
😂Hat igen. Egyertelmu, hogy okos vagyok
2022. márc. 31. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!