Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a különbség egy elefánt és...

Mi a különbség egy elefánt és egy hangya között?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Az orruk
2022. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

6# akik lepontoztak.

Nezzen csak utana.

:)

Most bebizonyitottatok h milyen butak vagytok ;)

2022. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hangya van a kertemben, elefánt nincs.
2022. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elefántnak csak 4 lába van, a hangyának viszont 6.
2022. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Metionin ***** válasza:
100%
A hangya elbírja a testsúlyának többszörösét, míg az elefánt nem. Tehát ha mindkét állat ugyanakkora lenne, a hangya sokkal erősebb lenne.
2022. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmm hát egy hangyányi különbség van köztük. 🤔🤔🤔 Az elefánt engem taposna el, a hangyát meg én taposom el bibibi.... Na jó nem, nem vagyok állatkínzó. 😆😆😆
2022. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elefánt agyon tudja taposni a hangyát. A hangya viszont legfeljebb sokadmagával tudja halálra csípni az elefántot.
2022. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

A különbség, hogy a hangya nem olyan nagy, mint egy elefánt, viszont az elefánt pontosan akkora mint egy elefánt.

Az is állítható, hogy az elefánt nem olyan kicsi, mint egy hangya, a hangya viszont pont olyan kicsi, mint egy hangya.

Ezenkívül az elefánt magasabbról néz le a földre, mint egy hangya, kivéve, ha a hangya az elefánt fején tartózkodik.

A tudomány mai állása szerint az elefánt ormánya akár a földig is lelóghat, a hangyáé viszont nem, mert egyrészt neki nincs is ormánya, másrészt meg a hangya már eleve ott van lenn a földön.

Szóval ezek a főbb különbségek.

Vannak még persze különbségek, de azok elhanyagolhatók.

2022. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A hangyának nincs farka

Mármint nem pé.isze

Erről meg eszembe jutott,hogy mit szólna a hangya fiú ha a hangya barátnője bejelentené,hogy ma megyek és kipróbálom egy elefánttal

😳

2023. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi külömbség nincs köztük.
2023. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!