Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A pillangó miért NEM megy...

A pillangó miért NEM megy vitorláshajóval a hegy tetejére?

Figyelt kérdés
Nos, várom a válaszokat.

2022. ápr. 9. 13:13
1 2 3
 11/22 Cubina ***** válasza:
100%
Azért, mert okos. Tisztában van vele, hogy szárnya van, és azt használhatja a hegyre-menetelhez. Hülye lenne a vitorlásra várni, amikor a hegyről lefelé zubog a víz, így a hajó a büdös életben nem érne fel a hegy tetejére. A pillangó pedig fizikus, így ismeri a törvényeket.
2022. ápr. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ilyen benzin, és levegőárak mellett öngyilkosság lenne!
2022. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

:):)


köszönöm az eddigieket. :)

2022. ápr. 30. 13:39
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Meeer nincsen nekije vizijártassági igazolványja.

Oszt a pillangó egy törvénytisztelő lélek.

Ijjen 1szerű. Teccikérteni?

2022. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tecczik. :)
2022. ápr. 30. 15:28
 16/22 A kérdező kommentje:
:) :)
2022. ápr. 30. 15:28
 17/22 anonim ***** válasza:

No de kérem!

Ennek semmi köze a szexualitáshoz!

2022. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés meghökkentő de a válasz nagyon egyszerű . Azt hittem ezt senki nem fogja megkérdezni , de nem ért váratlanul .

A pillangónak van szárnya ezért elvárják tőle a repülést . Viszont a vitorláson is jól tud manöverezni de ezt nem akarja , hogy kitudodjon . Így nem várják el tőle azt az egyszerű tényt , hogy vizi jártassága legyen . Egyébként fel megy a hegyre vitorlással csak akkor jól elbújik . A sok csomaggal sokáig tartana a hegyre menetel neki . Láttál már pillangót vitorláson? Nem ? Úgye milyen jól elbújt ?! Remélem ezt a bejegyzésem kevesen olvassák és még kevesebben veszik komolyan és nem árulkodosak mert nem én akarok lenni az az árulkodó aki megbuktatja őket .

2022. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

.#14 vagyok!...és én meg akkor is be foglak árulni!

Nekem vizijártasági oktató papírom van, szóval az én üzletmenetemet Te ne rongáld.

Jöjjön csak az lepkeféle és tanulja meg a vízi-kreszt!



Ha mégsem sikerülne, ugyanott hegymászó bakancs és túrabot eladó. (pillangó méretben is)

2022. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18 vagyok én meg , 19 neked megy ez az üzi .

Tessék , itt van máris egy árulkodó . Nem várattál magadra sokáig . Ne húzd ki magad annyira a vizijártassági oktató mivoltoddal , csak , hogy tudd tudom mi a fuxolás és a dobókörte meg a strepszál. És én nem firtattam szegény lepkéknek a vizijártasságát . A jégtőrő 10 - sen voltam matróz a fokánál . A te üzleted a lepkéket nem érdekli , genetikailag kódólva van bennük . És még a te vizi-kresszed is hidegen hadja őket . Az akciós szívatós bakancsodat és a tura botod sem kell nekik mert ott van a szárnyuk . Tönkre fog menni a soppod hejheheheee. No megállj csak , rád uszitom a vizipok csoda pokot és ellátja a bajodat a lepkék védelmében . És nekem ne csilingelj kis villamos . Ha mind ez neked nem lenne elég van a tarsojomban még számodra meglepetés , jobb ha nem aklarod megtudni mi az ....... :-D

2022. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!