Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicceket tudnék kockákn...

Milyen vicceket tudnék kockáknak/mateknáciknak mesélni?

Figyelt kérdés
Milyen viccekkel tudnám megnyerni a kockák közönségét?

2022. ápr. 11. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Mi az összefüggés a tér, az idő és a tömeg között?

- Ha jó az idő, a tömeg lemegy a térre.


Fizikusok bújócskáznak. Einstein a hunyó, el kezd 50-ig számolni. A fizikusok elbújnak, kivéve Newtont, aki nem talál búvóhelyet, és leül a földre, majd rajzol maga köré egy 1m x 1m-es négyzetet. Einstein befejezi a számolást, és amint elkezdi a keresést, meglátja Newtont:

- Megvagy, Newton!

- Nem, barátom, tévedsz, én egy Newton vagyok egy négyzetméteren, tehát te Pascalt találtad meg.


Egy kísérleti fizikust, egy elméleti fizikust és egy matematikust egymás után bezárnak 3 napra egy szobába egy konzervdoboznyi élelemmel.

Elsőként a kísérleti fizikus kerül sorra. Addig kísérletezik a konzerv felnyitásával, amíg a doboz ki nem nyílik, és ő megmenekül az éhhaláltól.

Másodikként az elméleti fizikus következik. Először gondosan kiszámolja, hogy milyen szögben kell a falhoz vágni a konzervet, hogy kinyíljon. Utána párszor falhoz vágja, a doboz kinyílik, és ő megmenekül az éhhaláltól.

Végül a matematikus következik. Három nap múlva, amikor kinyitják a szoba ajtaját, a matematikust holtan találják, mellette egy papírcetlin ez a sor olvasható: Tegyük fel, hogy a konzervdoboz nyitva van...


Miért konvergens a mozgólépcső?

- Mert monoton és korlátos.


Milyen az átlagos matektanár?

- Szigorú, monoton, nő.

2022. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi történik ha elütnek egy matematikust?

-Már nem számít.

2022. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a halott matektanár. Nem oszt nem szoroz.
2022. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak 3 féle ember létezik:

-Aki tud számolni és

-Aki nem...

2022. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Étteremkritikus a pincérnek:

- Figyelmeztetem a szakácsot, hogy legközelebb csak akkor vagyok hajlandó fogyasztani a pizzájukból, ha a számsorozatok konvergenciájának a korlátosságukhoz való viszonyához hasonlatos módon készíti el!

- Ezt mégis hogy érti, Uram?

- Elégséges feltét(t)el.

2022. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!