Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megidéztem egy démont, EZ NEM...

Megidéztem egy démont, EZ NEM VICC ?!?!?

Figyelt kérdés

A minap utazáson voltunk, nagyon megéheztem ezért egy ismeretlen messzi helyen megkajáltunk, valamiért csípősre vágytam, ezért csilisbabot kértem.

Másnap nagyon rámjött a wc-zés, azt gondoltam hasmenésem van, viszont a dolog közben valami furcsa folyást éreztem az ánuszomból, amikor lehúztam a wc-t láttam hogy valami sötét dolog volt, jött ki. Azóta minden egyes alkalommal mikor a wc-t kell használnom, hangos büfögés jön viszhangként a wcből, mintha lenne ott valami. Megidéztem valahogy egy túlvilági létet, és most kísért. Ha csak egy vándorló lélek szeretném felszabadítani, viszont ha rosszindulatú akkor sajnos el kell űzni. Próbáltam már azt hogy a wc-n ülve elkántáltam egy átkot, hátha segít, de nem lett haszna.

Valaki tudna valami hasznos tippet adni?



2022. ápr. 27. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szívtál, de kérek belőle.
2022. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Mi volt az átok amit elkántáltál? Fontos lehet.
2022. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
84%
Szerintem ha nem szivtal semmit surgosen keress fel egy orvost, mert nem normalis:))
2022. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Inkább fenyegetni szoktam.

Durva mondatokat szoktam elkántálni, például:

Melléd ütök és meghalsz!

Pofánrúglak ököllel!

2022. ápr. 27. 23:24
 5/19 anonim válasza:
87%
Meghalok🤣😂🤣
2022. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
84%
Menj be es bekulj ki vele
2022. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Hm... igen, ezek az átkozódások nem annyira effektívek.

Egy esetről tudok, ahol a "menj és hágd meg magad!" elég erős volt ahhoz, hogy egy-két napra távolt tartson egy rosszindulatú entitást. Igaz, az egy dzsinn volt, nem démon, és igazából három kívánságot teljesített, amiből ez volt az első... de képzelheted, hogy még utána mennyire volt rosszindulatú. Kemény eset volt.

2022. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valami tippet adjatok kérlek, most is gyötör. Békülés nem lehetséges, mivel nem tudom, hogy egy jó indulatú vándorló lélek, vagy pedig egy rosszindulatú fosó démon.
2022. ápr. 27. 23:40
 9/19 anonim válasza:
100%
Hat akkor kerdezd meg tole es kossetek alkut, vidd el vacsizni vagy vlm
2022. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy rituális főzetkeverék hatásos lehet.

Íme a recept:


Vedd egy decit egy 666 napos borz vizeletéből, tedd kis fémedénybe és gyújts alá gyertyával.

Végy egy liter forrásban lévő vizet és dobd bele kamilla szárított virágát és borsmenta levelét. Várj mérlegállásban amíg ihatóra hül, majd egymást követő két óra 12. percében egy hajtásra igyál meg belőle 5 decit.

Közben végy 4 darab narancsot, hámozd meg (a héjukat lehetőleg pénisz alakúra vágd és tedd ki az ablakba, jó amulett), adj hozzá legalább 6 darab túlérett ringlószilvát (ne felejtsd el kimagozni), majd botmixerrel zúzd folyékonyra. A kapott mixtúrát öntsd fel fél liter kaukázusi kefírrel, és a második kamilla-borsmenta keverék elfogyasztása után 6 perccel (azaz a második óra 18. percében) egy húzásra hajtsd fel. Ha nem sikerül azonnal, nem baj, de legkésőbb a második óra 20. percéig végezned kell vele.

Majd végy egy deci majdnem forrásban lévő vizet, önts hozzá egy tasak Nescafé 3in1 Strongot és a második óra 25. percéig hajtsd föl.


Ha a démon nem távozik a második óra 35. percéig, ráküldhetsz még egy deci forró vízben oldott Nescafé 3in1-et, ezúttal Classicot. Ezt akár 0.5-1 deci kaukázusi kefírrel is fleöntheted, és a második óra 40. percéig egy húzásra idd meg.


Lehet a démon először dühös lesz, de garantáltan távozik, emlékezetes lesz.

2022. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!