Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 2012 december 20. án világvége...

2012 december 20. án világvége parti lesz. (20. án kezdődik és 23. -án lesz vége ha 21. én meg nem halunk) eljössz?

Figyelt kérdés
Milyen koncert legyen? v milyen programok? :D én szervezem kéne 1-2 ötlet xd
2010. szept. 16. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyen egy bazinagy Föld alakú torta amit december 19-én pontban éjfélkor vágunk fel,zabálunk megXDLehet hozzá éjfekete csokiöntet ami majd az olajat szimbolizálja:)

Elhívhatnánk az Apocalypticát,ami jó,már a neve miatt is,vagy bármelyik magyar énekesbandát,hiszen az ő művészetük felér egy végítélettelXD

2010. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xd junkies-t is kéne hívni :/ xxxxxd
2010. szept. 18. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Yessz azok nem maradhatnak kixDCsinálhatnánk olyan kalapos izét,hogy belerakunk külömböző lehetséges halálnemeket a kalapba és a vendégek nevét egy másikba.Valaki húz egy nevet és egy halálnemet,az akinek kihúzták a nevét,úgy fog meghalni,a cetliket meglehet tartani,és lehetne tombolázniXDPl hogy:Akinek lecsapja a fejét egy felé repülő lángoló dobócsillag,nyer egy dobócsillagotXD
2010. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xDD
2010. szept. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!