Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz lehet a pletyka, hogy az...

Igaz lehet a pletyka, hogy az unió klónozni szeretné Orbánt, hogy minden tagállamnak legyen egy ilyen csodálatos, saját vezetője?

Figyelt kérdés
Nagyon szerencsések vagyunk mi Magyarok, hogy ő a miénk?
2022. máj. 6. 08:47
A kérdező szavazást indított:
Szerencsések vagyunk hogy miénk Orbán
Pechesek vagyunk hogy ő is magyar
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Az átlagemberek között sokan szeretnék ha az ő vezetőjük is OLYAN lenne, mint Orbán. Nem ő, hanem éppen úgy a saját országa, népe valós érdekeit és értékeit képviselné, a tárgyalásokat, megállapodásokat és őszinte kommunikációt tartaná fontosnak.

Meg ugyanígy sokan vannak akik pontosan emiatt félnek attól, hogy az országukban is egy hasonló vezető kerül az élre, emiatt mocskolják is Orbánt teli torokkal.

2022. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Én német embertől bizalmasan visszahallottam már, hogy sokaknak ott is tele van a hócipője pl. a migránsokkal, csak ezt nem lehet kimondani. Ők pl. biztos örülnének egy Orbánnak.
2022. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért itthonra sem ártana klónozni még néhányat! Én annak örülnék a legjobban ha tízmillió Orbán Viktor országa lennénk!
2022. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Én azt szeretném, ha ő lenne a következő Magyar űrhajós!
2022. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem pletyka az. Már folyamatban is van. És hogy ne legyen semmi baj, személyesen végzi a műveletet.
2022. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!