Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért reklamálnak a humor...

Miért reklamálnak a humor kategóriában megjelenő kérdések miatt, hisz nem mindenki született stand-up-os!:?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert a humornak is van (pontosabban kene hogy legyen)egy minimumszintje. A tizeves, felugyelet nelkul internetezni hagyott hatulgombolos tokik 'fuuu budoset pukiztaaaaaam, hahahaha' jellegu kerdesei nem utik meg azt a szintet.
2022. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%
Az nem baj, ha nem születtél humoristának vagy legalább humorosnak. A baj az, ha nem születtél annak, de annak hiszed magad.
2022. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért láttam már reklamációt igen magas szintű humornál, max nem értitek, na meg az elvárások is túl magasak.

Civilek írják a kérdéseket, nem futószalagon kihordott üzemi humorbálványok!

2022. máj. 20. 17:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Továbbá kértem, hogy a humorban legyenek alkategóriák, mint a többinél, de nem foglalkozik vele senki, Így hát minden egy kalap alá kerül.
2022. máj. 20. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
A gond ott kezdődik, hogy nem "vicceket" (ugyanis amiket idehánytok nem azok) kéne ide írni, hanem humorhoz kapcsolódó KÉRDÉSEKET.
2022. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a milliószor ismételt, de elsőre sem hű de nagy Mi az? Asztal de nem szék típusúakra ugrom (Hogyan lehet ide kérdést kiírni? Hallottál már a gykról?. Meg azokra, amik simán csak marhulás.


Néhány példa:

Mi a telefonszámom?

A koncertációs zavartól felmehet az ember lámpaláza?

Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi?

Hogy tudnék én is beköltözni az XXXLutzba, mint a Putz család?

2022. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó jó.
2022. máj. 20. 18:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a többi kategória is felesleges, meg az egész oldal, úgyis ismétlődnek a "vajon terhes vagyok" c. kérdések!
2022. máj. 20. 18:49
 9/9 Dagadozó Agy ***** válasza:

Sziasztok. Leírok egy tréfás történetet, ha mar itt vagyunk a humor kategóriában.


Egyszer egy kikötőben fektettem a kábelt a közös toaletten. Válaszfalak, alul 20 centi hézag.


Kezembe vettem a gurigát, de az kicsúszott a kezemből úgy, hogy a szomszéd fülkébe gurult át. Átnéztem alul, és két cipőt láttam, közvetlenül előttük a guriga megállva. Viszont szerencsére a papír vége a kezembe maradt.


Visszagondoltam fizikaórára, amikor az a feladat van, hogy attól függően, hogy milyen szögben tartod a kötelet, feléd indul el a henger, vagy távolodik. Na ezt alkalmazva kb 1cm/sec sebességgel elkezdtem húzni a gurigát. A cipők közben meg sem mozdultak. A guriga meg lassan jött vissza, elhaladva a cipők előtt. Végig arra gondoltam, mit szólhat a csávó a szomszéd fülkében. Szerintem ő is meséli néha a sztorit. Én mindig röhögök, ha eszembe jut

2022. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!