Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy képes egy férfiembör...

Hogy képes egy férfiembör több vasat tartani a tűzben? Nekem egy nő is sok, el nem tudom képzelni hogy van energiája egyeseknek félrelépni.

Figyelt kérdés

Egyébként a kérdés félig-meddig komoly, de nem akartam az emberi kapcsolathoz írni. Gondoltam hátha trollkodásnak tekinti valaki.

Tényleg nem értem. Főnököm akkora csajozógép hogy nem igaz. Mellette céget vezet, fele időben nála vannak a kölkök, gyúr, játszik.

Nekem meg az egy asszonyom, a heti 2 kocogás és a meló úgy leszívja az energiám hogy nem igaz.

Pedig egyiket sem utálom. Csak nincs már erre a háromra sem energiám.

Komolyan, nőcsábászok. Ti mikor alszotok? Úgy csajoztam volna szingliként, de nem ment. Egy nőt felszedni annyira fárasztó hogy utána évekig nem volt másikra energiám még ha egy hónapon belül szakítottunk is.

Spuriztok? Vagy hogy bírjátok?

Komolyan már azon gondolkodom hogy nem megcsalom az asszonyt hanem elhanyagolom és ha lelépett az életben nem keresek másik nőt. Pedig szeretem de nincs energiám, persze a melóra sem. Másra sem. Halálomig aludni akarok.


2022. máj. 28. 19:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Basszus most jöttem rá hogy nem értek rá GYK-zni. Gondolom most is csajoztok.
2022. máj. 28. 19:28
 2/2 Vezéralkesz ***** válasza:
Igyál sokat.
2022. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!