Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az a Péter, aki peticiót...

Az a Péter, aki peticiót nyújt be, mire számíthat?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:

hogy minden petiződni fog . :)

ez akár még veszélyes is lehet, de akár vicces is. :) általában csak vicces, és meg van rendezve az egész; úgyhogy ne aggódj ! :):):):) A legveszélyesebb jeleneteket pedig rajzolják; zsírkrétával. :):):)

2022. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Manapság már semmi sem vicces, úgy látom.
2022. jún. 3. 07:35
 3/10 anonim ***** válasza:
rosszul látod :) Például a kérdésed is annyira tök jó; hogy nagyon nehéz rá frappáns választ írni; feladtad vele a leckét. :):) És nekem még a saját magam által ráadott válaszom is tetszik nagyon. :):)
2022. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik a válaszod, de ebből is látszik, hogy nincs ízlésünk.
2022. jún. 3. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:
XD :D
2022. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Inkább a magad nevében beszélj. :):) XD Nekem van, de azért jót röhögtem ! :)
2022. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Várom a kérdés áthelyezését az ezotériàba aztán ide vissza, az lenne neki a nyaralás.
2022. jún. 3. 13:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok neki. XD :):)
2022. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott mégvalami. :) Valamikor még a Megasztárban egyszer Tilla úgy konferálta fel Caramelt, hogy ,,Molnár Ferenc Caramel, aki ma mindenkit karamelizálni fog". :) Asszem, mégis inkább fordítva, de szóval ilyesmi volt; és az nekem tökre tetszett. Asszem, mégis inkább úgy mondta,hogy ,,Aki most érkezik, azt ígérte/ mondta, hogy ma mindenkit "karamelizálni" fog: Molnár Ferenc Caramel" :):) Szerintem volt ilyen. :) Most nem néztem vissza. :):) Hogy látszik-e a felvételen; hogy sikerült-e mindenkit caramelizálni :D :D :D :) :) XD
2022. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem meg az jutott e szembe és àtlósan, hogy miért nincs egy kiírt kérdésnek szavatossági ideje, mint pl a kecskesajtoknak, de nyilván akkor mekkegnénk.
2022. jún. 4. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!