Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen az a nikkelbolha ?

Milyen az a nikkelbolha ?

Figyelt kérdés
Több helyen hallottam már de mégis milyen lehet a nikkelbolha ? Rá kerestem és semmi a keresőben . Van itt olyan személy aki már találkozott vele és tudja is , hogy néz ki ? Ez egy olyan ami a nikkelen lébecol és polirozza a fenekét vagy a micsodályát nikkelezi ? Nem akarok az örök vadászmezőkre távozni addig amiddig nem tudom meg legalább a kinézetét vagy viselkedését ! Nos , elő a farbával és téjékoztasson.......
2022. jún. 1. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő a bolhák supermenje,nikkel pancéllal.
2022. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez inkább a viselkedésére céloz.
2022. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a Sanyi lesz; csak álcázza magát. ! :) :)
2022. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*elnézést, ha nemjó.
2022. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Nikkelbolha egy igazi szuprén, egy valós legenda, figyelni kell a név kiejtésére, de nem az ablakon, 1 perc csendet kérünk ÉS... "LíDzsönd-ü" az ü a végére, a lehulló hangnem, ami lehull :)
2022. jún. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik mesében úgy emlékszem úgy hallottam úgy volt a nevük egy csapatnak, hogy Pattogó NikkelbolBák. :):):) Így emlékszem, ezt mondták. Legalábbis én így értettem akkor. :):) És lehet, hogy tényleg azt mondták. :):):):) De már nem tudom, rég volt. :):)
2022. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugrálós ruggós pajtás
2022. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!