Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Juneauban szeretnék lángossütő...

Juneauban szeretnék lángossütőt nyitni. Szerintetek szívesen ennék az alaszkai favágók?

Figyelt kérdés

Csodás hely ez, és remek az úthálózat, de sajnos itt rekedtem, és mennék tovább Fairbanksbe, ahol jó áron el tudnám adni a hódbőröket. De sokba kerül a hidroplán és ki kellene egészíteni a pénzem. Gondoltam a tóparton nyitok lángossütőt, a turisták biztosan megadnak érte bármit, és hamar összejön a pénz. Gondoltam arra is, hogy a Mexikóban már bevált ejtőernyővel repülök tovább, de most jöttem rá, hogy az beleesett a Bering-tengerbe, amikor a váltókon zötykölődött a vonat.

Itt nem lehet napraforgóolajat kapni. Jó lehet esetleg a medvezsír a sütéshez?

Jut eszembe! Nem tudjátok, melyik a két legtávolabbi buszmegálló Juneauban? Ha jöttök kajázni, medveriasztót, sálat, sapkát, kesztyűn ne cipeljetek otthonról, mert itt adnak a bevándorlási hivatalnokok.


2022. jún. 16. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek.
2022. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,a nagydarab favágók bírják a zsíros kajákat.
2022. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én igen.
márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!