Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Viszonzatlan szerelmet érzek...

Viszonzatlan szerelmet érzek Orbán iránt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Madárdalos szép jó napot kívánok a jelenlévőknek.


Egy hatalmas problémával küzdök: szerelmem viszonzatlan. A szerelmem Doktor Orbán Viktor Miniszterelnök Úr. Ő nem táplál gyöngéd érzelmeket irántam, és ez végtelenül boldogtalanná tesz.


Én nagyon szeretem a Doktor Miniszterelnök Urat. Reggel ő az első gondolatom, esténként érte imátkozok. Gyakran gondolok rá. Ma például fogmosás, fésülködés, felöltözés, tejmelegítés, kakaóivás, vajaskenyérkenés, zöldpaprikaszeletelés, evés, tévézés, újságolvasás, porszívózás, zenehallgatás közben is csak Ő járt a fejemben!


De Ő nem szerelmes belém. Mit tegyek, hogy szeressen?


A segítségeteket előre is hálás szívvel köszönöm!



2022. júl. 8. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Semmit
2022. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha majd szétcseszi a fűtést, akkor is kitartasz mellette? Mindegy, hogy télen a parlamentbe, mekkora kánikula van? Ha megkell fagyj a lakásban, a szíved, akkor is meleg?
2022. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mit csinálsz, csak NE SZAPORODJ! - Ez az ország érdeke!!!
2022. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!