Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha én nem mosok zoknit hanem...

Ha én nem mosok zoknit hanem mindig újat veszek, akkor sikeres embernek vagyok mondható?

Figyelt kérdés
Belefér🤷🏻‍♂️

2022. júl. 21. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Az vagy. Randizunk?
Nem vagy az
Ebből nem dönthető el a kérdés
24 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
agyilag is zokni vagy? :-D
2022. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sikertelen; mert ponthogy kiszakítod / kikopik minden. Mert csak olcsóra tellik; és nem feltétlen sikeresen húzod fel; és egyik pillanatban meg hirtelen szétkopódik. :) :) Meg mert lehet, hogy eleve szerencsétlenül nyúltál hozzá. :):) Tehát, annyira nem biztos; hogy sikeresen forma/arc vagy. :S:S Sajnosan :S :)


De reméljük a legjobbakat; mert akár ez, még ezt is jelentheti. Hogy mégiscsak sikeres vagy; mert mindig telik újra; akár van is bőven hely tárolni őket, pl egy bazinagy fiókos szekrény a nappaliban / hálószobában. :):) [ A hálószoba egy olyan szoba, amelyik alszik; és hálóból szőtték hálából HÁLÓ!!!! (Itt most rövid ával kimondva a végén, mint a halló) :):):) ] A háló pedig sok kis lyuk összekötözve egymással. Ebből áll hát. Valaki egyszer pár éve az internet bugyraiban benne felfedte ezt a titkot. [ Neménvótam. ] A living room pedig egy élő szoba. Ami elhangozhat élő szóba'. A hall pedig asszem egy bazinagy terem volt, ami ott terem, és ahol még a falnak is füle van. Meg még lába. Időnként sprintelni is szokott. Szoktam látni itten. Múltkor belefutott a mi nappalinkba is. Football - láblabda. :):) :):) Futás. :):):)

2022. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mennyi irígy ember beszrok😁
2022. júl. 21. 13:42
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a nacikat is cserélgeted, gondolom. XDDD 2.voltam. :):) És vagyok is; és most is. :):):) Gondolom 4. :):) De azért még lehet, hogy nem biztosra menni; mert lehet , hogy mégsem; ami meg ugye ,,Kizárt dolog,mert fogalmam sincs..." Ahogy ismerjük az idézetet. :):)
2022. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

*Nem tőlem van.

--

Remélem, jól írtam mindent. :):) [Én csak egy random gyakorizó vagyok itten. Vagy, ha veszünk még két párhuzamos dimenziót; akkor még két másik. :):):):) Is akár esetleg ! :D:D Vagy mégtöbb; ha mégtöbb dimenzióban gyakoriznak a felhasználók; vagy pedig, görkoriznak. :):):):):) Remélem , jó,bocsi, ha nem ♥

2022. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik a teljes képhez, hogy ez csak most a nyári bokazoknis időszakban fér bele. A téli lábszárközépig érő időszakban nem hiszem h ez menni fog, abban a kategóriában elég drágák a jó zombik.
2022. júl. 21. 13:55
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Hanem inkább lustának.
2022. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És pazarlónak is.
2022. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
Ezt én is megtehetném, anyagilag simán menne, pedig egy buflák nagy lúzer vagyok, szóval ettől még ne érezd magad sikeresnek.
2022. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hány naponta/hetente/havonta cserélsz zoknit!
2022. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!