Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gordon Ramsay hogyan leckéztet...

Gordon Ramsay hogyan leckéztetné meg a magyar politikusokat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két szelet kenyér közé tenné a fejüket és kiabálva parancsolná: mondd, hogy "egy idióta szendvics vagyok"! És ezt mindenkivel eljátzsaná.


És Németh Szilárdnak lehet meg is kenné zsírral vagy körözöttel és rakna rá még egy kis lilahagymát is.

2022. aug. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki az a Csákó akiről beszélsz. De szerezhetne egy nagy bárdot és embert faragna belőlük. Utána ledarálni őket, mehetnek a levesbe.

De ha van kedve szórakozni megtaníthat Na őket írni olvasni. Akár egy vezér csődör segítségével. Az ölébe ülteti őket, az pedig hátulról betűz nekik.

2022. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jól tudtok főzni a családnak és a haveroknak, akkor a népnek miért nyers, ürülékben áztatott csirke far‑hátat kínáltok amire ráhányt egy tehén?
2022. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

#3

Én erről még nem is hallottam hármas. De jó étvágyat hozzá.

2022. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Méregpörkölt
2022. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a stílusával jól felhúzná őket.

Aztán kötéllel is.

2022. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!