Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az abszolút szabadság?

Mi az abszolút szabadság?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

na ez egy igazi fogós kérdés..erre nem lehet pontos definíciót adni, csak körülsüketelni..

Ugyanis abszolút szabadság nincs. Ahány homo szapiensz él a Földön, az mind másként értelmezi..


Egy időben azt hittem, hogy az egyedüllét..aztán a száguldás..állni a hófödte hegycsúcson, ésmkörülnézni..


De ezek csak amolyan izék...


Majd mindjárt jön egyfilosz, levezeti..

2022. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Hú, nekem vannak saját gondolataim is ehhez a kérdéshez, jó sok, abba most lehet, nem kezdenék bele; de eszembe jutott egy idézet, Puzsértól. :):) [Csillag születikből. :) ]


,,Imponáló volt látni azt a szabadságot, hogy nem korlátoz titeket a koreográfia. " :D :D

2022. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy mély filozófiai kérdés, nem is tudom, hogy miért a humorba került.

Az abszolút szabadság abszolút értelemben véve az lehet, amikor bármit megtehetsz, akárhová elmehetsz, semmi nem korlátoz. Ezekre csak egy isteni hatalommal, képességekkel és lehetőségekkel rendelkező személy képes.

2022. aug. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szabadságra megyek, és bármit intéznék mindenki más is pont akkor van szabadságon.😒
2022. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dagadozó Agy ***** válasza:
Amikor nem csak azt csinálhatod, amit akarsz, de még azt is, amit nem akarsz. Pl nem akarsz egész nap gyakorin lógni, megis ezt teszed, de senki nem piszkal érte.
2022. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
“Felhőkről lábat lógatunk”
2022. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!