Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért otto a nyolc olaszul?...

Miért otto a nyolc olaszul? Szerintem jobb lenne a feri.

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az otto szimmetrikus
2022. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy legyen mit kérdezned. :):)


Amúgy ez jó, a 8-asnak van függőlegesen ilyen tükörtengelye:) Ha meg egyformára , méret, alak, stb. rajzoljuk az alját , meg a tetejét; akkor van mégegy szimmetriatengely. :):) :):)

2022. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

*Meg még, ha két o-betűt rajzolok egymás fölé; és abból áll a 8-as; akkor meg két o-betű is van benne; mint az otto-ban. :):)


Amúgy:

Ottandó, ottó, hányados. xd

2022. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is, a Lacy a legjobb!
2022. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A feri az sebek
2022. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na ja, de lehetett volna ollo is.
2022. aug. 13. 23:05
 7/15 anonim válasza:
100%
Mert a feri jobb vót???
2022. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg még az országegyesítések korából annyira tisztelték Bismarcot, aki hétpróbás politikus volt és még arra is rátett egy lapáttal, hogy róla nevezték el, a von elhagyva, mert nem értették a német logikát, hogy von, aztán közben meg fon és hát ugye tényleg, akár el is magyarázhatnák, hogy miképpen lehet vonva fonni?.

Amúgy is príma kis szó, mert pont úgy végződik, ahogyan kezdődik, bár arra azért felfigyeltek, hogy a nyolc nekünk milyen jól bevált, ám ezt nehezen tudták volna leírni, mert ugye NY betűjük az kissé cikis, esetleg niolc, vagy neolc lehetett volna, de mivel a végét esetleg kának mondta volna valaki és az mégis, hogy nézett volna ki, hogy nyolk, így hosszas habozás után elvetették bánatosan ezt a rettenetesen kézenfekvő és határozottan jól bevált számot, így nem lévén más komoly jelölt, maradt az otto.

Külöben ezt még a Ferrari is külön támogatta a nyolchengeres otto motorja miatt.

2022. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen fifikásak a digók, már régen előre tudták, hogy a Gyurcsány az nem fog beválni, így a feri szóba se jöhetett.
2022. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, pedig szokta mondani a Feri:

- Nem engem válaztotok? Nekem nyolc. -

2022. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!