Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell szendvicset csinálni?

M@x kérdése:

Hogyan kell szendvicset csinálni?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok itthon és nem tudom! Már próbáltam úgy hogy kenyérre tettem szőlőcukrot ezt elkentem mézzel öntöttem rá tejet és utána alig értem ki a vécére!:(

Segítesz?XD


2010. szept. 24. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kenyér-cián-hypo-cukor-kénsav (lehetőleg magas koncentrátum)- kutyasz*r- fogkrém - kenyér.


A tetejére szórj puskaport vagy tegyél rá lőgyapotot, de figyelj hogy idejében gyújtsd meg, mert könnyű elrontani.


Jó étvágyat :)

2010. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Végy egy kiló kenyeret, otthon szeleteld fel 2cm sugarú gömbökre. A kis golyókat helyezd egy hungaroceledénybe, ezután fűszerezd oregánóval, kálisóval, bazsalikommal, higannyal, amalgámmal, fehérborssal és vaníliáscukorral. 1 órára hagyd állni, hogy összeérjenek az ízek. Ezután az egészet turmixold le, majd öntsd szív alakú kiöntő formába, és süsd ropogósra!


Jó étvágyat kívánok!

2010. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Végy egy kenyeret.

Majd mérd meg, számítsd ki a térfogatát, a sűrűségét, oszd el a magasságoddal, majd szorozd meg a testsúlyoddal. Ezután megkapod azt az irányadó mennyiséget, hogy a te étvágyadnak megfelelően hány grammnak és milyen méretűnek kell lennie a kenyérszeletnek. (Ha zsemlét veszel, akkor először becsüld meg egy darab zsemle súlyát, és ugyanígy végezd el a számításokat)

Majd ha már meg van a kenyér szelet mérete, végezd el a számításokat arra vonatkozóan, hogy mit szeretnél rá rárakni. Mérd meg a sajt/a sonka/a méz/a lekvár/a kovászos uborka/az ecetes paprika súlyát. Végezd el a fenti számításokat.

De előtte el ne felejts vérvételre elmenni, ahol megnézik a hemoglobin, fehér és vörös vérsejt szintedet, majd az eredményekkel szivárogj el az orvosodhoz és kérd ki a számodra megfelelő kalória/zsír/szénhidrát/fehérje adatokat. Ha ezzel meg vagy, számold ki, hogy az egységnyi méretű és tömegű kenyérben + feltétben meg van e az orvos által megadott tartalom, ha nincs ezek fényében kezd elölről a számításokat. Ha teljesült minden feltétel jó étvágyat!

2010. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
úgy, hogy csinálsz egy szendvicset
2010. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az 1. 3-at kipróbáltam, finomak, de a 4-et már próbáltam! Az nem megy!
2010. szept. 24. 14:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Hívj át magadhoz még 1pasit meg 1csajt!

És Kérdezd meg őket h van-e kedvük 1szendvicshez?!

2010. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oké, megteszem!
2010. szept. 25. 14:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha dögös csajt hívsz át leszek a +1pasi! :D
2010. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
akkor kettő csajt kell hívni!XD
2010. szept. 25. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Okay!

Viszem Newsee-t is. :D

2010. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!