Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért bántják sokan Orbán...

Miért bántják sokan Orbán Viktor urat azért mert túl sokat lop? Szerintem mindenkinek lehet hobbija és ha neki ez a hobbija azt illik tiszteletben tartani.

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert "jó" mintát mutat a népnek...
2022. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha lopna nem a fizetését emelte volna meg.
2022. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha olyan sok pénze lenne nem felgyűrné az ingét hanem venni rövid újjas inget.
2022. aug. 21. 12:49
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
És ha nekem az lesz a hobbim, hogy miniszterelnököket gyilkolok, vagy hogy másokat károsítok meg, vagy országokat teszek tönkre, akkor azt is majd tiszteletben fogják tartani?
2022. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is azt csinálnám,ha nagyhatalmú valaki lennék.
2022. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
He more nekem is a lopás a hobim de engemet mindíg leűltetnek, az Órbán urat meg sóse, ez hogy a devlába van???
2022. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hobbitok, a munkátok a hobbitok.
2022. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem azt a gyűlöletcunamit ami ömlik szegényre. Nincs egy fillér megtakarítása se, szerintem kenyérre is alig telik neki. Ti az ő helyében ugyanúgy lopnátok, hogy eltartsátok a családotokat! Aki kritizálja, az lelketlen!
2022. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Köszönjük a krokodilkönnyeket, de nem kérünk belőle. Szerinted Orbán az elmúlt 12 évben akár csak egyszer is beleolvasott ebbe a görcsös rángatózásba, amit ezen az oldalon rázúdít néhány unatkozó ellenzéki lúzer? Legfeljebb a sajtófőnöke összegyújt 4-5 kommentet, ő elolvassa, majd miután szánakozva kiröhög titeket, megy a dolgára. Próbáljátok ezt megemészteni! :)
2022. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Remélem nem önmagadtól vagy ilyen "okos", hanem fizetnek is érte. :) Komolyan azt hiszed, hogy Vityának üzenünk ezzel?? :D Az még nevetségesebb, hogy szerinted a sajtófőnöke a GYK-t olvasgatja. Ti narancsosok már réges-rég bebizonyítottátok, hogy van élet az agyhalál után, de te most be szeretnéd bizonyítani, hogy humorérzék nélkül is lehet élni. Sok sikert hozzá! Engem már meg is győztél!

(És képzeld, ezt a bohóc ellenzéket még a rothadó narancsnál is jobban gyűlölöm.)

2022. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!