Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha betörtem egy mosodába mit...

Ha betörtem egy mosodába mit kaphatok? XD

Figyelt kérdés

Van hozzánk közel egy bubbles mosoda, egyik spanommal kitalaltuk hogy bemegyunk oda mivel hideg volt es esett az eső. Azt hittük hogy 0-24es. Az ajtajára kivolt írva hogy 07-23ig, gondoltuk azért megpróbáljük kinyitni,simán kinyitottuk. Bemegyünk es leülünk a kanapéra ott voltunk

max 1-2 órát es mentünk. Aztán néha bementünk éjjelenként (mert tök jó illat van meg meleg van meg ilyenk). És most a legutolső alkalomnál 4en mentünk és elkezdtünk zenét hallgatni ott. Aztán mentünk. Másnap megyek haza és egy biztonsági őr akit odatettek (gondolom mert zárás után is bemegyünk oda chillelni) odaszól hozzám hogy milyen ismerős vagyok neki, ezt csak ignoráltam, aztán elkezd felkérdezni hogy hol lakom meg hogy hova megyek (nem nagyon hallotam hogy mit mond mert már messze voltam tőle).Nem nagyon válaszoltam neki mert tudtan hogy ebből baj lesz. Elkezdtem sietősen menni egy másik irányba, gondoltam lerázom. Elkezedett utánam jönni és szólongatni tovább hogy álljak meg. Nagy nehezen haza futottam egy kis kerülővel.

Arra vagyok kíváncsi hogy ezzel mit tudnak kezdeni?

Szólnak a rendőrségnek?

Pénzbírságot kapok?

Vagy mi?



#mosoda #Bubbles #Betőrés
2022. aug. 23. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

- nyitott ajtón bemenni nem betörés

- ha nem tűnt el semmi, nem keletkezett kár semmiben, akkor nem lesz bajotok

Ha esetleg rendőrségi feljelentés lesz belőle, csak egy csúnya szidást kaptok, hogy ilyet nem illik csinálni.

2022. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A betörés mindig bűncselekmény. Mivel a biztonsági őr felel az ottani eseményekért, neki kötelessége jelenteni a rendőrségnek. Ahol nyomozás indul, valószínűleg kapsz idézést a rendőrségre kihallgatásra. Mivel a mai világban mindenfele egy csomó kamera van, jobb ha az igazat mondod. Akkor valszeg kevesebb pénzbüntetést kapsz. Azt majd utólag küldik, sztem ilyen 30ezer körül. Majd írd meg, mi lett végül.
2022. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Most már csak azt kellene tudni, mi a humor ebben, mert hogy oda tetted ki?

Majd a rendőrségen is tudtok „chillelni”.

2022. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Vizes lepedőt.😁😁😁
2022. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Fejmosást.
2022. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem történt semmi. Valószínüleg fogalmuk sincsen rólam. Aztóta kerülöm azt a helyet, de egyszer elmentem mellette és már a biztonsági őr sem állt ott. Szerintem nincsen erre kapacitásuk hogy pár tizenéves gyerek után nyomozzanak meg őrt álljanak.
2022. aug. 24. 10:43
 7/9 Menőcsajszi72 ***** válasza:
És ez mitől humor?
2022. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lett vmi belőle amúgy?
2022. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle semmi. Már rég nincs ott a bizti őr. De azért már nem járunk vissza:D
2022. nov. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!