Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A kasszás az egy pók?

A kasszás az egy pók?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az az Erzsi!


A pók a Keresztes!

2022. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát némelyik úgy pakolja a cuccokat, mintha 8 keze lenne :D
2022. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kasszákat mexövik élylyel. Reggelente mindig újat tesznek. Titokban, amíg hajnalán más alszik; a reggeli hajnali órákon. Ami belekerül nap végére; a mexövött kasszákkal 1ütt elviszik a laribintusba; ami egy izskola a távoli múltban/ gyüwőben.
2022. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*és ilyen handsome emberek tanítanak benne; akik walóban ráhajaznak a pókra/ pükra.
2022. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sarki boltba lévő biztos, hogy nem 3 perc míg átvisz egy terméket, de a szája nagy :D Javasolni fogom a boltvezetőnek, hogy vegyen fel egy pókot, 8 lábbal pakolás hatékonyabb :D
2022. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamit összecseréltem,és az Előző kommentjében azt olvastam, hogy ,,Vegyen egy fél pókot. :):) 3. és 4. voltam; üdv ! .:)
2022. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 :D Fél pókkal is előrébb lennénk :D
2022. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XD
2022. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!