Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fing alkalmas lenne levegő...

Fing alkalmas lenne levegő helyett az autó kerekébe?

Figyelt kérdés
Ha valaki kiszúrná a gumit, kapna legalább egy extra büntetést 🤣 Az egyik nemrégiben feltett forma 1-es kérdéshez írta valaki poénból, hogy finggal van töltve a kerék, innen jött a bosszú ötletem 😉🤔
2022. szept. 15. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Akkor is büdös lenne, ha nem lyukas a gumi?
2022. szept. 15. 13:52
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es link #7-es válasza az ötlet a dóm, de hozzáteszem, azt a kérdést nem én tettem ki.
2022. szept. 15. 13:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha rajtakapom személyesen a tettest, akkor kap egyet a fejébe a helyesírási kéziszótárral, ha már a humorba átkerült :D Amúgy komolyan kérdeztem, de nem haragszok a trollokra sem :)
2022. szept. 15. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A gumiabroncsban a levegő azt a célt szolgálja hogy guminak legyen tartása, ugyanakkor mint a gázok, az összenyomhatóságuk miatt rugalmas is legyen.

Az, hogy milyen gázzal töltöd meg, majdnem mindegy. Lehet hegyi levegő. Lehet nitrogén, oxigén, argon, vízgőz, széndioxid és egyéb gázok keveréke. Vagy akár lehet bélgázzal kevert levegő is. Az, hogy ott van még egy kicsi széndioxid, metán, merkaptánok és egyebek, a gumi funkcionalitásának szempontjából édes mindegy.

2022. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!