Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen hülye válaszokat...

Milyen hülye válaszokat kaptatok okos felnőttektől gyerekkorotokban, amik miatt aztán sokáig tévhitben éltetek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Óvodás koromban megkérdeztem, mi az a lappantyú, rávágták, hogy denevér. Azon, hogy milyen vallásúak a mongolok, már tanakodtak kicsit, de hamar arra jutottak, hogy ők a tatárok, tehát muszlimok (akkor lepődtem meg, amikor tizenévesen a buddhizmus felé fordultam :D). Később a sclerosis multiplexre vágta rá anyám, hogy csontritkulás, és mivel sosem érdekeltek a nyavalyák, úgy harmincöt éves koromig ebben a hitben voktam, míg össze nem haverkodtam egy érintettel.
2022. szept. 15. 21:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdeztem, hogy mikor veszünk autót. Anyám mondta, hogy a jövő héten. A következő héten megkérdeztem, hogy mi van az autóval, mert már a következő hét van. És akkor azt mondták, hogy nem, ez a hét az ez a hét. És ez így ment egy darabig, amíg rá nem jöttem, hogy ez a "soha"-t jelenti (60-as évek)
2022. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám mindig azt mondta, ha sok cukrot teszek a teámba, kukacok jönnek majd ki a hasamból. Le voltam sokkolva. Sokáig élénken élt bennem egy saját magam által alkotott kép, ami visszafogta a kezem egy plusz kanál cukortól (😂), aztán gondoltam, hogy veszélyesen élek és csak beletettem, aztán mindig kicsit féltem, hogy mikor jönnek a kukacok, de szerencsére pont határon belül lehettem, mert sosem voltak. 😂😂
2022. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!