Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kipróbálod ezt a receptet? :D

Kipróbálod ezt a receptet? :D

Figyelt kérdés
Veszünk 30 zacskó ropit. Bazi fazékban vízzel felöntjük, hogy ellepje, majd egy órán át forraljuk. Ekkor a ropit leszűrjük, a lé vissza a fazékba, ropi a kukába, arra már nem lesz szükség. A lébe belehajítunk egy kiló körüli polipot. Ezt másfél órán át lassú tűzön főzzük, majd tésztaszűrővel óvatosan kiemeljük a fazékból és egy tálra helyezzük. Ízlésesen eligazítjuk a karokat és kész is a polip-ropilén.
2010. szept. 27. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Polip-ropilén :DDD Ez LOL XD Ja persze majd kipróbálom ha lesz időm. Nem is tudtam hogy viszonylag ilyen egyszerű csinálni XD
2010. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem akarok ünneprontó lenni...

Inkább nem írom le, amit akartam.

2010. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal ma sima hétköznap van és nem ünneplünk semmit :O ^^ugyhogy irjad amit akartál xD
2010. szept. 27. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja:D nem rontasz ünnepet!
2010. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 199303 ***** válasza:
:D
2010. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ritka nagy kreatívitás kell ahhoz hogy ilyet kitalálj
2010. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha lenne polipom! :D XD 8D
2010. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
finomnak így is finom, de ha hozzáadsz egy két cipőfűzőt (lehetőleg kéket) csak az íze kedvéért akkor jobb...szerintem:D
2010. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyam-nyam! Én nyitott vagyok az új dolgok iránt. Az első adandó alkalommal megcsinálom. De miért dobnánk el a ropit? Abból készülhetne mondjuk egy jó ropisali.
2010. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!