Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor végülis mi a...

Most akkor végülis mi a helyzet a hogyhívjáknak a micsodájával, azzal az izével a mondjadmá' mellet, ott annak a bigyónak a miafenéjével?

Figyelt kérdés

#Hogyvanezakkor
2022. okt. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jóvanezígy
2022. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2022. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A válasz 42.
2022. okt. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről még évekkel ezelőtt írtam egy esszét, "Miafene ez a bigyó, avagy a micsodám egy hogyishívják" címmel, amely olyan erősre sikeredett, hogy úgy ítéltem meg, hogy az emberiség még nem érett meg eme filozófiai bikafuttatásra, ígyhát inkább memorizáltam és két szendvicskenyér közé téve megettem a kéziratot. Sajnos már elfelejtettem, ezért örökre elveszett.
2022. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na most, ha valaki azt állítja hogy ez a kérdés olyan amilyen, akkor annak az embernek teljesen mondanivalója van.

Ami egyébként nem lenne probléma, de nehogy már egy ilyen egyszerű állítástól függjön az, amiről szó sem lehet.

A többit pedig kikérem magamnak.

Kétszer.

2022. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!