Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek megvalosithato?

Szerintetek megvalosithato?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy veteran boing 316- ost. Mar tobb, mint 20 eves, van is benne km rendesen.

Holnap hozom haza, de az a problema, h nem vezettem meg ilyent.

Mostanaban tobbszor is elofordult, h madarrajba futott egy/ egy ilyen gep, ami nyilvan azt eredmenyezi, h a hajtomu attetelek megrongalodnak.

Igy hat arra gondoltam, h tenni kell valamit, ezt a kockazatot kikuszobolven, h en is igy jarjak, a hazafele vezeto uton.

Az az otletem tamadt, h a gep hajtomuvek legbeszivo nyilasa ele valami legaszurot szerelnek, h jon is a madar, ne tudjon belerepulni a hajtomu attetelei koze.

Azt kell meg kitalalnom, ez a legszuro milyen anyagbol legyen, melyik gyartotol vegyem hozza az eszkozoket.

Elsore a szomszed feloli ajton levo szunyoghalo jutott eszembe, az eleg eros.

Multkor a szomszed macskaja ramaszott, azt is kibirta, mikor a macska megijedt, ahogy a szomszed hazaerkezett az atepitett dupla 1,9tdi motoros dupla szwiftjevel.

Szoval a kerdesem azokhoz szol, akik csinaltak mar ilyen atepitest, nektek mennyi ideig tartott, milyennlegszurot tettetek fel, h most nekiallok, estere vegzek- e vele?

Ti mivel rogzitenetek a szurot a hajtomuhoz ugy, h a menetszel ne vigye el?

Nem szandekozok szaguldozva hazajonni vele, de jo lenne, h fel uton nem kene felreallni, es keresgelni a fuggonyt.


2022. dec. 2. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2022. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy iskolában?? :-)
2022. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen védőrácsnak szinte akadály nélkül kellene a levegőt átereszteni, hogy ne csökkentse a hajtómű teljesítményét. Ugyanakkor meg kell állítania egy 900km/órával "rálőtt" kb. 5 kilós testet. Úgyhogy ne darabolja fel, mert akkor ugye amúgy is átmegy a rácson.

Ezért a repülőgépipar inkább a következő megoldásokat alkalmazza:

- a repülőterek környékét, ahol alacsonyan repülnek a gépek, megpróbálják madármentesen tartani

- egy kisebb madarat a hajtómű fel tud darabolni és működőképes marad. (Erre vannak gyártói tesztek.)

- több hajtóműves gép egy-egy madárral való találkozás után még tud repülni.

- ha minden hajtómű leáll, a pilótán múlik, hogy siklórepüléssel leszállóhelyet találjon.

Neked is ezt ajánlom. És repülj óvatosan. :-)

2022. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 én még nem láttam olyan kismadarat ami működőképes maradt miután egy hajtómű feldarabolta. :D


.. mondjuk nagy madarat sem. :)

2022. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krwkco ***** válasza:

#4

:-)


((((((De ha egy mellékmondatból hiányzik az alany, akkor az alanya az előző mellékmondat alanya. Nem a tárgya.)))))

2022. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ertem.

Ez esetben a feszerben pont van egy nem hasznalt trambulin. A szomszed 100kilos fia ugralt rajta a multkor, a vaza osszeszakadt, de a tranbulin haloja ep maradt.

Szerintem az kibirna egy golyat is nagyobb sebesseggel.

Es meg vissza is pattanna. Aztan mar csak ki kell kerulni, h visszapattanas utan nehogy megint nekimenjen.

Szerintetek ez jobban megvalosithato?

2022. dec. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!