Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lesz valami baja az autómnak,...

Lesz valami baja az autómnak, ha a 480 Forintos dízel üzemanyag helyett, most a 700 Forintosat teszem bele?

Figyelt kérdés

Lesz valami baja az autómnak, ha a 480 Forintos üzemanyag helyett, most a 700 Forintosat teszem?


Tankolnák én 480-ért is bele de már nem adnak.


(Dízel az autó.)


2022. dec. 8. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én azt nemtom; de az én repülőszőnyegem túlélte. :):) Örült; hogy végre kap üzemanyagot. :):)
2022. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem lesz, de többet fog fogyasztani.
2022. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Januárra várható a nagyszabású felfedezés a magyar szesziparban, elő fogják állítani azokat az italokat, amiktől tetszőlegesen gázolajat/benzint hugyozik az ember, és ennek literje 480-ba fog kerülni, a kocsi pedig 100 lóerővel erősebb lesz tőle.
2022. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szomjasabb lesz szegény, mert ritkábban fogod itatni.
2022. dec. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Csak akkor ha Baján töltöd bele. Vagy Bugyiban.


Bivalybasznádon, Karakószörcsögön semmi baja nem lesz tőle.

2022. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A drágább az töményebb is, így hamarabb tönkremegy a kormányszervó és a GPS, ha érted!
2022. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
#6:És az legrosszabb, hogy a szelepszár-szimmering megtapasztalhatja a súrlódás elkerülheten következményeit. Én már elvesztem a tér-idő kontiinumban, a múltkor a Marsról nyávogott az űrmacskám, mert nem adtam neki űrtápot időben.
2022. dec. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem fog tőle többet fogyasztani az autóm?

Ez most olyan, mintha csak olcsó tápot kapott volna, most meg drága kaviárral etetném.

2022. dec. 11. 12:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fog. Úgy gondolod, hogy ok nélkül kerül többe? Hát nem. Viszont mivel ez a humor kategória, ezért inkább javaslom, hogy a vasárnapi rántotthús utáni étolajat szűrd le, és töltsd a tankodba. Úrahasznosítás, magyar módra. Plusz még szagolhatják is a többiek. :D
2022. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!