Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon odacsiccsentettem mit...

Nagyon odacsiccsentettem mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Huuu nagyon nagyon odacsiccsentettem. Kaptam itt házibort aztán na mondom ez nekem nagyon ízlik így megittam ami jól esett aztán most amugy jol érzem magam csak nézem itt az m4en a portugal marokko meccset aztán kiszólt nekem a Ronaldo, hogy "Ádám! Ha ma becsiccsentesz akkor holnap mézeskalácsot süssél de ha nem akkor zserbót" közbe itt a Žiy3ch is papol nekem, hogy hár azért nem kéne berugni meg ő jobban szereti w zserbót.


Most mit tegyek? Igyak vizet? Vagy menjek be a korháza beöntesre? Az a baj h a professzorom nem dolgozik.



2022. dec. 12. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Szépen látszik, hogy ez az oldal mennyire lezüllött. Bevédesz egy részeg embert a józannnal szemben, sőt, nekiállsz bepofázni egy vadidegennek (nekem). Hát, gratulálok! Biztos ez volt a napod fénypontja. 🤭😎
2022. dec. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azóta kijózanodtam viszont kétszer hánytam attól a tablettás szartól :(
2022. dec. 13. 02:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Ejnye Gyuluska...
2022. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 butkos ***** válasza:
48%
Próbálj úgy viselkedni, mint egy csirke! Pörgesd össze a karjaidat, és adj ki néhány kattanó hangot. Lehetséges, hogy ez valójában nem segít a zavarodottságodon, de jobban érzed majd magad, és eltereli a gondolataidat arról, hogy mi okozza a zavarodottságot. Ráadásul, ha valaki más is van a közelben, azt megnevetteti, és elvonhatja a figyelmedet arról, hogy össze vagy zavarodva. Csak ügyelj arra, hogy ne sértsd meg magad, miközben csapkodsz!
2022. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!