Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyha halott lennél, hogy...

Hogyha halott lennél, hogy kisértenéd a körülötted levőket?:

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy vannak szellemek, én nem hiszem, de a szitu kedvéért most legyen így. A szeretteimet nem bántanám, de akik valaha is bántottak, azokat igen. Őket se durván, csak besz@ratnám őket valahogy. De ahhoz oda is kellene érni a házuk hoz, szóval buszoznom is kellene.

Meg most, hogy belegondolok, lehet meglátogatnám azokat, akiket kedvelek, de messzi városban élnek. Úgyhogy, attól mert halott lennék, nézhetném a buszjáratot :D

2022. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ijesztegetném őket.

tönkre tennék dolgokat.

rávenném olyan dolgokra amit nem akar

aki meg nem szimpi az őrületbe kerülgetném.


Beképzelt instán pózoló emberekkel kezdeném a kísértést.

2022. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Leselkednék a lányok után, persze csak szakmai alapon, szigorú kutatások miatt, véletlenül sem azért mert perverz 👻 lennék.

Még a családtagoknak is üzengetnék valahogy, fontos dolgokról főleg, PL elfelejtették kihúzni a vasalót, vagy valami mást.

És ha már ott vagyok, tuti befűznék pár csinos kísértet lányt. Aztán együtt szellemeskednénk. Nekem alapból szellemi munkám van, úgyhogy nem is lenne nehéz beilleszkedni.

2022. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!