Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért ilyen gyökér az anyám?

Miért ilyen gyökér az anyám?

Figyelt kérdés

39 évesen megengedtem, hogy nála lakjak, erre még ő mondja, hogy szivességet tett. Ő vásárol a nyugdíjából, fizeti a rezsit meg minden. Jó dolga van mellettem, de ma nagyon kihúzta a gyufát! Úgy 10 perce elkeztem szájharmónikázni, erre meg idecsoszog, hogy ne ilyen hangosan, mer feljelentenek, meg így nem tud aludni.

Hát azért a pofátlansagnak is van határa! Hogy jön ahhoz, hogy nekem megmondja mikor szájharmónikázzak? Még egy ilyen és kirakom a folyosóra aludni!


2023. jan. 10. 01:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Reggel egykor ki nincs fennt?
2023. jan. 10. 01:03
 2/5 Lucifer-666 ***** válasza:
Hilfe, hilfe hilfe! Lécci valaki öljön meg, nem akarok meghalni ne öljezek meg! Hagyjatok békén, hilfe!!!
2023. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Hallom, ahogy kopog az eső, talán megnyugtatna, de eszembe jut hányan hallották már...
2023. jan. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jááj tezsvírem, ezek ilyen szemtelenek. Én egy nőnek engedtem meg, hogy eltartson. Örüljön, hogy van aki megeszi a főztjét. Eljár rendesen dolgozni én meg csak néha és akkor is csak a minimálbért keresem mert nem tanultam. Az oskolában csak butítanak, többet tanútam az élet iskolájából. Például hogy a háttérhatalom 5gével agykontrollozni akar minket az oltásba tett mikrocsipszekkel. Eztet te nem tanulod meg az oskolában.
2023. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez beszarrrás

Hogy jön ahhoz egyáltalán hogy nem visz egy üveg bort amikor megszólit téged.

Remélem nem tegez

2023. febr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!