Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Érdekel, hogyan lehetne...

Érdekel, hogyan lehetne megoldani Magyaroroszág demográfiai problémáját?

Figyelt kérdés

Korunkban egyre súlyosabbá váló problémát jelent a társadalom elöregedése.

Sajnos a kormány próbálkozásai még türelmes várakozás után sem vezettek a várt eredményre. Bebizonyosodott, hogy önmagában a pénz nem megoldás. Hogyan is lenne, az, hiszen csak a cserekereskedelmet kiváltó eszköz.

Az életemet annak szenteltem, hogy megtaláljam népességnövekedés szent grálját. Hosszas kutatásaimat siker koronázta és ezt most megosztom veletek. Mindazt amire jutottam, egy képletbe sikerült önteni. Pénzt is csinálhatnék belőle, eladhatnám külföldi multinacionális vállalatoknak, de ehelyett közkinccsé teszem.

A képlet, amely mindent megváltoztat, egyszerű és mégis nagyszerű:

(P-nis)+3.14na=gyerek



2023. jan. 16. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, de cáfolattal élnék. F(x)=3,14= római az n-szer n-edik hatványon, deriváltja pedig erősen konvergál a nullához, vagy tetszőlegesen a végtelenhez.
2023. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy a kormány túl liberális, nem elég szigorú, az ovisoknak nem tiltották még mindig be a homokozókat.
2023. jan. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hajlandó lennék a szent cél érdekében feláldozni magam és minden nap együtt hálni egy 18 éves hajadonnal (nem ugyanazzal, mindig másikkal), hogy beinduljon a népességnövekedés...
2023. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!