Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Anya! A Batmannek hova-raktad...

Anya! A Batmannek hova-raktad a bukósisakját?

Figyelt kérdés
Elöre is köszönet.

2023. jan. 29. 16:02
A kérdező szavazást indított:
A Batmannek nem is volt.
Ott van a kredenc mögött.
Egyéb válasz.
Mit?
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Felsoroltad a kulcsszavaknál, hogy mihez nincs köze a kérdésnek.
2023. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az "előre is köszönet" -tel lehet, hogy elrontottam; mert nekem nélküle viccesebb; de úgy éreztem, hogy mindenki másnak meg úgy lenne viccesebb. Ha bele lenne írva. Úgyhogy, ezért beleírtam, de lehet,hogy jobb lenne, ha a főkérdés után rögtön a felsorolás következne; viszont direkt úgy akartam, hogy úgy "hangozzon; mintha egy gyerek keresné a jelmeze valamelyik tartozékát; és, hogy miért pont itt a Gyakorin keresi, és kiír egy kérdést az anyjának; mintha a Gyakorin akarna üzengetni. XD
2023. jan. 29. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Kisfiam! Megmondtam már párszor, hogy a gyógyszereidre nem szabad alkoholt inni. Holnap még számolunk. Üdv: apa
2023. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
XD Csak 8-ig számolunk; utána le kell feküdnöm aludni; mert holnap (után is) suli ! XD
2023. jan. 29. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Ne aggódj ez miatt, még nullával osztani is megtanítalak.:D
2023. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%
Na, azt megnézem! xD
2023. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oh, király! :D :) :) Ez remekül hangzik, kösz fater !! :) :):) xD
2023. jan. 29. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
A padlásra természetesen. A pincében tudod hogy Flash cuccai vannak.
2023. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Apád azzal csapdosta agyon a pókokat és amikor egy a szemembe fröccsent, rókázni kezdtem, így az öreged a szám alá tartotta, aztán az egészet kivágta az ablakon és pont egy urh-s rendőrautó tetején landolt, felakadva a kék lámpán.

Elképzelem hogy fognak csodálkozni a zsaruk, mert az oké, hogy egy motoros hullarészeg, ilyet láthattak már, na de a sok pókhálón el fognak merengeni, pláne ha a Batman odaszáguld és a fejébe csapja kissé meggondolatlanul a bukóját.

2023. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8, a Gordoné?
2023. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!