Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Magyarország előre megy nem...

Magyarország előre megy nem hátra? Én se a térképen sem a gugel örtön se határátkelőnél nem látok mozgást

Figyelt kérdés

Valaki látja?

Ha igen hol?


2023. febr. 13. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Annyira lassan megy hogy semmilyen érzékszervvel vagy műszerrel nem lehet érzékelni mozgást.

De a lényeg hogy megy :DDDDd

2023. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor inkább kúszik mint megy?
2023. febr. 13. 10:15
 3/12 anonim ***** válasza:
1 # Helytelen válasz.Nem kell műszer,hogy a mozgást látni lehessen.Érzékszervünk elég hozzá.Nem megy, jőn.Azaz,hátra halad dupla sebeséggel.Az árak duplájára nővekedtek,tehát a hanyatló nyugattól távolodunk.Ha innen nézzük akor tényleg előre megyünk mert már az árakban lehagytuk az EU-t.A franciskába most ez hogy van?Most már én is bele keveredtem,előre vagy hátra haladunk?
2023. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Franciska szép lány és még kedves is.mindig mosolyog
2023. febr. 13. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
4 # Franc a Franciskába , még mindig azon rugozom,hogy előre vagy hátra? Franciska a mosoly album talán tudja és a somojgás közbe somolyogva majd megmondja?
2023. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bele gondolva kinek mi az előre vagy a hátra,jobbra vagy balra.hmmm

Ne rugóz mert a végén a kaposi cukorgyár megszünik és lesz rugó gyár.

Mondjuk én Franciskába franc helyett mást raknék

2023. febr. 13. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Na és mond mit? Francoá Villont talán vagy a franciska kulcsot ne tán?Nem találgatok mert úgy sem találom ki a bűdős életbe sem.Ha addig élek mint a hüllő és csak ezen gondolkodnék akkor sem.De várj csak,ne siessünk ennyire előre,emlitetted a cukorgyárat,ehümmm,ne tán esetleg a kulipintyó cickánya farkára gondoltál?
2023. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tuti nem találnád ki,még ki hüllő félben sem.

Áh,dehogy,az túl bonyolult az itteni cukorgyártási folyamatnak.

Én a cukorkára gondoltam ami Diannát tartalmaz

2023. febr. 13. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:
8-# Te akkor egy zugivó vagy a Franciskáddal egyetembe mert hogy a francba tudnál mésként inni.Gyanus vagy te nekem, igaz már a kezdetektől.
2023. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Dehogy is.

Iszok én Franciska előtt is meg mögötte is.Sőt még Diannával is.

Próbáltam Zug inni de nem szeretem mert kb 1200 km kell autózni hozzá azt kicsit megerőltető

2023. febr. 14. 02:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!