Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha lepörögne utánad ételed...

Ha lepörögne utánad ételed filmje, melyik lenne az?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, nehéz kérdés

Szerintem talán úgy összességében az édességekről szólna, vagy a spenótos lasagne-ról

2023. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Babgulyás mielőtt kif*ngok
2023. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dumb és Dumber.
2023. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*remélem, vicces a válaszom; mert ehhez a filmhez semmi közöm; szóval nem az én életemé. (mielőtt elküldtem; már észrevettem, hogy ételekről van szó. akkor sajt. :))
2023. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Édesség, tejtermék, alkoholmámor, egy kis pizzával fűszerezve.
2023. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jó film, szerintem gyengére sikeredett, de a cserebere szerencséből én lennék az, aki mindig szerencsétlen(:
2023. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számkivetett
2023. febr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első képkockákon langyos tejecske csordogál le a torkomon, majd sűrűbb állaggal tányéron is megjelenik fahéjjal vagy kakaóval a tetején.

Különféle főzelékek következnek kisebb, nagyobb almák társaságában, majd az áldott krumplis tészta, mert gazdagok voltunk, ma már krumpli is, meg tészta is dupla köretként luxus.

Ciklikusan megjelenő pörköltek és rántott húsok, majd lám, két esküvői torta is szerepet kap a filmben.

A vége felé cukor egyáltalán nincs benne, meg amiben liszt van sem nagyon és pékáru sem, csak esetleg néha teljes kiőrlésű formában csekély mennyiségben és rendszeres zöldséges barna rizs, meg egyre több a turmix és a film kockái is egyre homályosabbak, valahogy kisebb bennük a lendület és egyre kisebbek az adagok, csökkenő változatossággal.

Manapság már az étkezés előtti, vagy utáni apró színes bogyók kapnak egyre nagyobb szerepet, amelyeket csak le kell nyelni egy pohár víz társaságában, immár csak az emlékeimben élnek a jókora cubákok, egyben sült töltött húsok, csak életem nagy és örökös szerelme jelenik meg néha, a cseréptepsiben rakott káposzta bőséges tejfölben, mert különösen ebben az utóbbiban szegényesebb manapság, meg már csak egy szerény kisebb kocka kerül a tányérra, de akinek szép emlékei vannak, annak nincs hiányérzete, amíg a kanál ki nem hullik a kezéből.

2023. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy rém rendes család
2023. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nézek hátra ezért passz
2023. febr. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!